בחשיבה אחרת - רחל סטיקלרו

אזור גיאוגרפי: - מנוחה ונחלה 16ב רחובות

הפעילות במרכז "בחשיבה אחרת" נערכת במספר רבדים שונים: אימון אישי וקבוצתי ותמיכה רגשית, ספורט, תזונה, מוצרים נלווים, ספרות, קורסי העשרה, מרצים קבועים ומרצים אורחים. הרעיון המנחה את שיטת הטיפול הוא לזהות את הסיבות לדפוסי ההתנהגות השגויים בהקשרי אורח החיים ולהתמודדות איתם כדי ליצור שינוי התנהגותי לטווח ארוך. מרכז "בחשיבה אחרת" יוצר מסגרת אחת המקיפה את כל הגורמים התומכים בשינוי אורחות חיים תחת קורת גג אחת. העסק פונה בעיקר לקהל בוגר. העסק פועל בסביבת עבודה ביתית ונוחה.

חזון מרכז "בחשיבה אחרת" הוא "לגעת בחיי אנשים" בכדי לסייע להם ליצור שינוי ושיפור באיכות חייהם, באמצעות שינוי הרגלי התנהגות וחשיבה. אנחנו נתאים לכל מתאמן את הדרך הייחודית לו הניתנת ליישום לאורך זמן בחיי השגרה. ההזדמנות "לגעת בחיי אנשים" בכדי לשפר את איכות חייהם, היא זכות ושליחות ושאיפתנו היא להגיע ולסייע לקהל רחב ומגוון. על מנת להגשים את חזון החברה נפעל תוך הקפדה על כבוד הלקוח ומרכזיותו. על מנת להצליח "לגעת החיי אנשים" יש לשים את לקוחותינו במרכזה של כל החלטה. נפעל במקצועיות בכל תחום על מנת לספק את השרות באיכות הגבוה ביותר. נקפיד לשמר קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו, רק כך נצליח לחולל שינוי אמיתי ויציב באורח חייהם.

מטרות העל של מרכז "בחשיבה אחרת":
מתן מענה מותאם אישית לכל לקוח שיאפשר לו לשנות דפוסי התנהגות וחשיבה ולהגיע לשיפור ארוך טווח באיכות החיים. צוות העובדים שותף לחזון הפרוייקט ולמטרותיו. העבודה תתבצע תוך חברות, שיתוף פעולה ומסירות. קהל לקוחות מגוון הנכון לפתיחות ולשינוי בדפוסי החשיבה וההתנהגות. קהל לקוחות המעוניין בשינוי נמשך לאורך זמן. קהל לקוחות שימשיך להשתתף בפרוייקט במתכונת מתאימה לאורך זמן.

כל מסלולי הלימוד של בחשיבה אחרת - רחל סטיקלרו


  • שם מוסד הלימוד:
     בחשיבה אחרת - רחל סטיקלרו
  • שם מסלול הלימוד:
     לימודים בחשיבה אחרת - רחל סטיקלרו
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649