קורס קוסמטיקה

קורס קוסמטיקה הלימודים הם חלק מענף מקצועות היופי. בעזרת קוסמטיקה ניתן לכסות כל פגם. ענף הקוסמטיקה נחלק לכמה תחומים: קוסמטיקה קלאסית –טיפולי קוסמטיקה שכוללים טיפולי פנים בקרמים, פילינג, טיפולי anti aging בסרום; קוסמטיקה רפואית – טיפולי פנים בחומצה קליקולית וחומרים פעילים; קוסמטיקה אורגנית – שעושה שימוש במוצרים המתבססים על חומרים טבעיים בלבד; קוסמטיקה טבעית – ששמה דגש על תזונה נכונה ושימוש בחומרים טבעיים. הקורסים הם בפיקוח משרד העבודה והרווחה והם כוללים עמידה בדרישות כניסה ועמידה בבחינות סיום מטעם המשרד.

להזמנת ידיעונים חינם מכל מוסדות הלימוד לחץ כאן ומלא את הטופס

קורס קוסמטיקה – כל מסלולי הלימוד


קורס איפור מקצועי – מסלול PRO

קורס איפור מקצועי PRO מספק את המסלול המקצועי היסודי והחווייתי ביותר ללימודי איפור מקצועי. בקורס זה תוכל לרכוש את הידע והכלים שיאפשרו לך להגשים חלום ולעסוק בתחום הכי צבעוני ומהנה שיכול להיות.

אזור גיאוגרפי: גוש דן - בית הלל 10, תל אביב

קורס אפילציה

קורס אפילציה מיועד לכל מי שמעוניין להכיר את התחום המרתק של אסתטיקה ולעסוק בו. אין צורך בניסיון או בידע קודם. בקורס תלמדו את הטכניקות החדישות והמובילות בעולם ל - 100% הסרת שיער

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - הכבאי 3, כרמיאל

עיצוב גבות

כל טכניקות הקישוט והעיצוב ברמה מקצועית גבוהה מאוד. טכניקה ייחודית של עיצוב ושמירה על צימוח הגבה הטבעית. תעודת הסמכה מטעם מכללת LFA

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - הכבאי 3, כרמיאל

קורס קוסמטיקה

בקורס תקבלו את הכלים להתאים לכל לקוחה את הטיפול המתאים ביותר לפי סוג העור, סוג הדם ועוד מגוון שיטות. בקורס תלמדו גם איפור מקצועי, הסרת שיער בשעווה ועיצוב גבות אשר יגדילו את השירותים שתעניקו ללקוחה.

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - הכבאי 3, כרמיאל

קורס שזירת ריסים

שזירת ריסים מאפשרת מראה טבעי ומעוצב לעיניים וחוסכת את הזמן שנשים משקיעות בלהניח מסקרה כל בוקר. השזירה מאריכה את הריסים הטבעיות, מעבה אותם ומקנה מראה של עיניים פתוחות וגדולות.

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - הכבאי 3, כרמיאל

קורס הכשרה מעשית לקוסמטיקה קלינית

קורס קוסמטיקה קלינית הוא קורס העוסק ברזי הקוסמטיקה המודרנית ובא ללמד את הקוסמטיקאיות כיצד לבחור את התכשירים הנכונים לעבודה בזמן הטיפול בלקוחה ומהו הטיפול שמתאים לסוג העור שלה

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - הכבאי 3, כרמיאל

שיקום העור - קורס לקוסמטיקאיות

הקורס מיועד לקוסמטיקאיות לאחר קורס בסיסי של משרד הכלכלה. הקורס היחיד המעמיק את הידע המקצועי בנושא טיפולי קוסמטיקה בלבד ללא שייכות לאף חברת טיפוח ואינו מתבסס על מוצרים של אף חברת קוסמטיקה.

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - הכבאי 3, כרמיאל


יוצאים לשטח - כתבות לימודים מצולמות


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649