המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן - לימודי הנדסה

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן

 

יש מעונות

 

הייעוד העיקרי של הפקולטה להנדסה ע”ש אחי רכוב הוא לתרום לפיתוח החברה והמשק בישראל, בייחוד באזורי הפריפריה של הגליל (העליון והתחתון), רמת הגולן, העמקים הצפוניים והמזרחיים (עמק הירדן, עמק המעיינות, עמק יזרעאל), בקעת הירדן וכן בערים: טבריה, בית שאן, קצרין, עפולה, חצור הגלילית וצפת, על ידי הכשרת מהנדסים בתחומי תעשיית העילית (Hi Tech), תעשייה ברמה גבוהה תשמש מנוף לפיתוח חברתי וכלכלי של אזורים אלה.

 

הכשרת המהנדס כוללת יצירת בסיס איתן במדעי היסוד ובמדעים ההנדסיים, רכישת ידע בתחום ההנדסה, בדגש על טיפול במערכות מורכבות ורב-תחומיות והכשרה מקצועית-הנדסית בפרויקטים הנדסיים, תוך שיתוף עם התעשייה.

 

לימודי תואר בהנדסה כוללים גם היבטים של כלכלה, ניהול ויזמות. הפקולטה ללימודי הנדסה מקדיש תשומת לב לסטודנט הבודד ולבעיותיו האישיות, הן האקדמיות והן החברתיות-כלכליות. היחס והסיוע האישי, בשילוב עם רמה גבוהה של סגל אקדמי, מהווים מוקד משיכה לסטודנטים מן האזור ומשאר חלקי הארץ. לאחר סיום לימודי תואר בהנדסה יישארו הסטודנטים באזור הפריפריה הצפונית ויתרמו לפיתוחו החברתי והכלכלי. צעירים שילמדו ויעסקו במחקר במשך ארבע שנים במכללה, הם ומוריהם, יהוו תשתית אנושית לפיתוח תעשייתי באזור, בתקווה שהמשקיעים יבואו בעקבות קיום כוח האדם ההנדסי.

 

קשר הדוק עם התעשייה מהווה אחד מעמודי התווך של הפקולטה להנדסה. לאורך השנים פיתחה הפקולטה להנדסה, והיא ממשיכה לפתח, קשרים הדוקים עם תעשיות רבות. מרצים מהתעשייה, סיורים בתעשייה, עבודת סטודנטים ובוגרים בתעשייה ופרויקטי גמר בתעשייה מהווים ביטוי לקשרים אלה.

 

 

כל מסלולי הלימוד של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן - לימודי הנדסה


  • שם מוסד הלימוד:
     המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן - לימודי הנדסה
  • שם מסלול הלימוד:
     .B.Sc בהנדסת תעשיות מים
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649