נרשמים ללימודים בע"מ

לוגו נרשמים 

ברוכים הבאים ותודה שגלשתם לאתר נרשמים ללימודים!


לכם, העומדים לפני אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייכם - מה והיכן ללמוד –
ריכזנו את מוסדות הלימוד המובילים בארץ:
לא עוד חיפושים, פרסומים אקראיים באינטרנט על ימים פתוחים או כנס בתחום שמעניין אותך - מתעניין בתחום מחשבים? אולי רפואה סינית? אתה יכול לחפש לפי קטגוריות ותחומי עניין, או לחפש באופן חופשי לפי מילות מפתח או סוגי ההטבה - הכל כל-כך פשוט בנרשמים:

 

כל המבצעים, כל ההטבות, כל ההנחות, כל המידע אודות אפשרויות הלימוד - הכל במקום אחד. מוגש לך בצורת כרטיסי הטבות ומבצעים: אולי תיתקל ברישום קבוצתי לקורס שתמיד רצית? אולי תרצה לתאם פגישת ייעוץ עם מנהל המגמה? מה דעתך על הרשמה ליום פתוח? או השתתפות בכנס הסברה ללא תשלום? ואולי הרשמה לקורס ההכנה או מלגת לימודים מלאה? נשמע טוב, לא?


לבחירתך, אתר נרשמים מציע לך מגוון רחב ומקיף של מיטב מוסדות הלימוד בארץ, שירותים ללומדים והרבה פנאי והעשרה ממיטב החברות העוסקות בתחומים אלו . אנו מתחייבים להעמיד לרשותכם שירות מהיר, אמין ואינטראקטיבי אשר יהווה כלי לקבלת מידע וביצוע החלטה לקראת הרשמה ללימודים.


פרטיותך חשובה לנו!
אתר נרשמים מכיר בחשיבות השמירה על הפרטיות של המשתמשים באתר האינטרנט www.nirshamim.co.il. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי אודותיך לרבות פרטים מזהים ופרטי התקשרות.
פרטיך יימסרו אך ורק למוסד ממנו ביקשת לקבל פרטים. אנו מתחייבים כי לא נעביר אותם למוסד או מפרסם אחר. נרשמים לא תהיה אחראית לכל שימוש אשר יעשה על ידי אותם צדדים שלישיים (מוסד או מפרסם אחר) בכל מידע אשר ייאסף על ידם אודותיך, ככל שייאסף, לרבות מידע אשר הועבר ו/או יועבר אליהם על ידי נרשמים ו/או אשר נמסר להם ישירות על ידך. יובהר כי מדיניות הפרטיות של נרשמים לא תחול על צדדים שלישיים אלו.
מאחורי אתר זה עומד צוות איכותי שמתחייב לספק לך את כל המידע הנחוץ לך לקראת קבלת ההחלטה הסופית. אנו נשמח לעמוד לשירותכם תמיד לכל הצעה, ביקורת או רעיונות לשיפור.

מידע נוסף על אתר נרשמים:
לפרטים ומידע נוסף אנו זמינים גם בטלפון: 03-7755003 ובמייל info@nirshamim.co.il

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649