אוניברסיטת בן-גוריון בנגב קמפוס אילת

כל תוכניות הלימוד בקמפוס אילת

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי הנדסה ,מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     באר שבע והדרום - שדרות התמרים 162, אילת

בים של ידע, צריך לבחור אוניברסיטה שתדע לנווט
אתכם נכון.... אוניברסיטת בן-גוריון באילת

בואו ללמוד בקמפוס אילת ותתחילו עם יתרון!
◄ מעונות סטודנטים חדשים
◄ קבוצות לימוד קטנות
◄ תעודה של אוניברסיטת בן-גוריון
◄ ציוד חדיש ומשוכלל
◄ אפשרויות תעסוקה
◄ פעילות חברתית והווי סטודנטאלי
◄ הסעדה ומזון
◄ תרבות ופנאי
◄ מעמד תושב אילת

◄◄ מלגות לימודים ייחודיות!

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות הלימודים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב - קמפוס אילת.


◄ מלגה מלאה לשלוש שנות התואר הראשון למשוחררים משירות צבאי/ לאומי

* בכפוף לקריטריונים.


קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס צעיר ודינאמי בגילו ובאופיו.
הקמפוס החל לפעול בשנת תשס’ג (2002/3) וכבר מאות סטודנטים לומדים בו בשש עשרה מחלקות אקדמיות שונות. חלקם לומדים לתואר שני במחלקות אקדמאיות נוספות.

בקמפוס אילת קיים מקבץ של תחומי לימוד מבוקשים ביותר כגון: כלכלה וחשבונאות, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ביולוגיה ימית, ניהול, ניהול מלונאות ותיירות ו-MBA.

רמה אקדמית, תחומי לימוד ויחס אישי:
הקמפוס הוא חלק בלתי נפרד מאוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע. הרמה האקדמית הגבוהה שהושגה בבאר שבע נשמרת גם באילת. ישנה הקפדה על סטנדרט גבוה הן בחתכי הקבלה והן ברמה הלימודית. התואר הוא תואר של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב ואינו שונה מזה שמקבל סטודנט הלומד בבאר-שבע. תכניות הלימודים הן אותן תכניות, המרצים הם לעיתים אותם מרצים ואף הבחינות הן, במקרים רבים, אותן בחינות.

קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא חלק בלתי נפרד מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב אלא שהיחס לסטודנטים הוא עוד יותר אישי. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות וסיכויי ההצלחה יותר טובים. הלימודים האקדמיים בקבוצות קטנות יוצרים קשרי מרצה-סטודנט מעולים. קשרים אלו מגדילים במידה משמעותית את סיכויי ההצלחה בלימודים. גם צוות המנהלה, כולל לשכת הדיקן, עומדים לרשות הסטודנטים והמועמדים בכל עת.מניין באים הסטודנטים לאילת?
הסטודנטים שלומדים בקמפוס אילת מגיעים מכל הארץ. כשבעים וחמישה אחוזים הם תושבי מרכז הארץ וצפונה וכעשרים וחמישה אחוזים הם תושבי אילת והערבה. גם אלה שמגיעים לאילת ממרחקים הופכים מיד לתושבי אילת ונהנים מכל ההטבות של האילתים המקוריים.

האוניברסיטה ואגודת הסטודנטים מקיימים פעילות תרבותית ענפה מחוץ לשעות הלימודים, פעילות שמשלימה את החוויה האקדמית המיוחדת אשר מאפיינת את הקמפוס.

חזון עתידי:
הקמפוס באילת דינאמי גם באופיו. בשש השנים שחלפו מאז הפעלתו, נהנה הקמפוס מגידול מרשים במספר הסטודנטים בשיעור ממוצע של כעשרים וחמישה אחוזים לשנה. גם לקראת השנתיים הבאות – תשס’ט ותש’ע – צפוי גידול דומה ונראה כי מספרם של הסטודנטים והסטודנטיות יגיע ל-1,000 ומעלה בשנתיים הקרובות. התכנית הרב-שנתית שאושרה על ידי הנהלת אוניברסיטת בן-גוריון בנגב צופה 2,500 סטודנטים בשנת 2020.

צפי התפתחותי זה מבוסס על פיתוח תחומי לימוד חדשים וחדשניים, על פיתוח מרכזי הוראה ומחקר בינלאומיים ועל טיפול מסור ופרטני בפניותיהם של הסטודנטים והמועמדים.מיקום ואווירה:
קמפוס אוניברסיטת בן-גוריון באילת הוא קמפוס חדיש ומודרני. הקמפוס ממוקם על גבעה במעלה העיר, ממנה נשקפים הרי הגרניט של אילת מצד אחד ומפרץ אילת והרי אדום מהצד השני. הבניין המרכזי של הקמפוס נבנה עבור בית הספר הבינלאומי למלונאות ותיירות. הכניסה ללובי משרה אווירה של כניסה לבית מלון וכך גם מסעדת הקמפוס המגישה ארוחות ברמה שאין דומה לה בקמפוסים אחרים.

כמוקד תיירות בינלאומי העיר עצמה מקרינה טעם של חו’ל. עם זאת, האווירה המיוחדת של אילת איננה אלא רקע נעים ללימודים אקדמיים רציניים כיאה למעמדה של אוניברסיטת בן-גוריון.

כל מסלולי הלימוד של  אוניברסיטת בן-גוריון בנגב קמפוס אילת


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649