אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

תואר ראשון בבית הספר להנדסת חשמל ומחשבים

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי הנדסה ,מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     באר שבע והדרום - אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

מחשוב ענן או אנרגיות מתחדשות? ביג דאטה או ננו לוויינים? בינה מלאכותית או רשתות סלולאריות?
​כל ההייטק. כל האפשרויות. מקום אחד.

אודות:
להתחיל עכשיו את הדרך שלכם להייטק. בלי לפספס אפשרויות, בלי להתפשר על האיכות, לקבל תואר בהנדסה מאוניברסיטה מובילה ולהבטיח שתמיד תהיו הג’וקר ולא סתם קלף בחבילה. בבית הספר להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב תוכלו להתחיל עכשיו ולבחור אחר כך, כי כשכל הדלתות פתוחות תמיד תוכלו להתקדם, בין אם כיזמים ובין אם כמהנדסים ומנהלים בחברות בהייטק. שנה ראשונה לומדים את הבסיס ואחריה מתמקדים ומעמיקים: הנדסת חשמל, הנדסת חשמל ומחשבים או הנדסת מערכות תקשורת. תבחרו נכון אחרי שתכירו ותדעו מה מתאים לכם.

גמישות בבחירת תחום ההתמקצעות:
בית הספר החדש להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב מאגד במסגרתו שלוש תוכניות לימודים לתואר ראשון המובילות בתחומן: הנדסת חשמל ומחשבים, הנדסת מחשבים והנדסת מערכות תקשורת.
בית הספר הוא הראשון והיחידי בארץ בו שנת הלימודים הראשונה זהה לכל תוכניות הלימודים. שנה ראשונה משותפת זו מאפשרת לסטודנטים לעבור ללא קושי בין תוכנית לימודים אחת לאחרת במסגרת ביה"ס בתום השנה הראשונה (בכפוף לעמידה בתנאי המעבר המבוססים על הישגים בשנה א’ בלבד). גמישות זו, הקיימת רק אצלנו, מאפשרת התאמה טובה יותר בין תוכנית הלימודים לבין תחומי העניין של הסטודנטים, אחרי היכרות מעמיקה יותר של כל סטודנט עם המסגרות השונות.

לפתוח דלתות מרובות לעולם ההייטק:
תוכניות הלימודים מכסות את התחומים המובילים בתעשיית ההייטק והמיחשוב החל מהיבטים יסודיים בפיזיקה, חומרה ומבנה המחשב, דרך עיבוד מידע ונתונים ועד לנושאים מתקדמים ברשתות תקשורת, תוכנה ואלגוריתמים. הגמישות בתחום ההתמקצעות מאפשרת לסטודנטים שלנו זמן לבחון מה התחום המתאים ביותר עבורם ובכך מהווה שער כניסה נכון לעולם התעסוקה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון בבית הספר להנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.


כל מסלולי הלימוד של  אוניברסיטת בן-גוריון בנגב


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649