ספיר - המכללה האקדמית בנגב המערבי

B.A. בלימודים רב תחומיים

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     באר שבע והדרום - שדרות

מלגה בגובה 30% משכר הלימוד תינתן לבני 30 ומעלה שיתחילו לימודיהם החל משנת הלימודים תשע"ז במחלקות ללימודים רב תחומיים ותרבות


אודות:
תואר ראשון בלימודים רב-תחומיים מציע ללומדיו גרעין השכלה בין תחומי, אוניברסלי ועדכני, שיאפשר להם לפעול במרחב התרבותי, הפוליטי, והתקשורתי הישראלי והבינלאומי. ב.א. רב-תחומי של ספיר פורש בפני הסטודנטים מכנה משותף תרבותי עשיר, שישכלל את יכולת החשיבה והפעולה שלהם.

מטרת התכנית:
תכנית הלימודים לתואר בלימודים רב-תחומיים פורשת בפני הסטודנטים תשתית רחבה של השכלה בתחומי היסוד של מדעי הרוח והחברה. מטרתה להכשיר סטודנטים משכילים, בעלי יכולת אקדמית מוכחת, המסוגלים להתמודד באופן עצמאי וביקורתי עם תחומי דעת מגוונים, לשאול שאלות ולערער על המובן מאליו. התמהיל הרב-תחומי של הלימודים מאפשר לסטודנטים להמשיך את לימודיהם המתקדמים במגוון רחב של מקצועות אקדמיים. העושר בהיצע החטיבות, כמו גם המנעד הרחב של הקורסים והמרצים, מעניקים חוויה אינטלקטואלית ושפע של אפשרויות תעסוקתיות בעתיד.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות התואר .B.A בלימודים כלליים במכללה האקדמית ספיר.


אופק תעסוקתי:
בשל המגוון המולטי-דיסציפלינרי המאפיין את הלימודים הרב-תחומיים, נפרש בפני בוגרי התכנית אופק תעסוקתי בעל בסיס רחב בכל תחום בו יבחרו. באפשרותם לבחור ולהתמקצע בכל ענפי המשק הקיימים בארץ ובחו״ל, כאשר בסיס הידע הכלל-אנושי אותו רכשו במהלך לימודיהם משמש אותם כארגז כלים עשיר ורב ערך שבכוחו להועיל ולקדם את הבוגרים בכל תחנה תעסוקתית אליה יגיעו בימי חייהם.

את בוגרי המחלקה ללימודים רב-תחומיים בספיר ניתן לפגוש בעמדות מפתח במגוון רחב של ארגונים, גופים ותפקידים: במערכת הבנקאית והפיננסית, בחברות ההיי-טק, בחברות ממשלתיות, במשרדי הממשלה, במפעלי תעשייה, בשלטון המקומי, במערכת הבריאות בעסקים פרטיים, במסחר ועוד. רבים
מהם מגיעים לתפקידי ניהול בכירים.

חדש בספיר!
חוג לאחר תואר - תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון נוסף במחלקות מובילות בספיר – בארבע שנים*!
מכללת ספיר מציעה לכם הזדמנות ללמוד תואר מלא במשפטים ביחד עם תואר נוסף במנהל ומדיניות ציבורית, לימודים רב תחומיים, תרבות- יצירה והפקה, תקשורת, שיווק טכנולוגי או מדעי המחשב.
◄ הרחבת אופקים
◄ פתיחת אופציה להתמקצעות נוספת
◄ פוטנציאל לקיצור תקופת ההתמחות (אם יעבור התיקון לחוק לשכת עורכי הדין)

משך הלימודים:
◄ 3 שנים
◄ ימי לימוד מתאימים לאנשים עובדים

תנאי קבלה:
◄ תעודת בגרות בממוצע 80 ומעלה
◄ 4 יח’’ל באנגלית בציון עובר
◄ מבחן קבלה למחלקה וראיון בהתאם לשיקולי המחלקה
◄ ציון מבחן אמי’ר או ציון מבחן פסיכומטרי לסיווג רמת האנגלית עד תחילת שנת הלימודים

כל מסלולי הלימוד של  ספיר - המכללה האקדמית בנגב המערבי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649