ג’ון ברייס - סניף ירושלים

קורס Data Science

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     ירושלים והסביבה - דרך אגודת ספורט הפועל 1, הגן הטכנולוגי, ירושלים

Data science: Machine Learning & Deep Learning with Python

אודות:
למידת מכונה - Machine Learning הינה מתודולוגיה לפיתוח מערכות שהתנהגותם משתנה כל הזמן בהתאם לנתונים. לדוגמא, תוכנת דואר אלקטרוני שלומדת את התנהגותו של המשתמש ומסננת ספאם, עורך טקסט שלומד את המשתמש ומציע לו השלמת מילים אוטומטית, רובוט לניקוי הבית שלומד איך לעבור על השטח של הדירה בצורה יעילה ועוד. ניתן להגיד שאין היום תוכנה שלא ניתן לאפיין בה מודול של למידה.
בעולם בו כמויות המידע הזורמות לארגון הולכות ומתעצמות, גובר הצורך למצות את היתרון העסקי מחקר הנתונים והפיכתם לתובנות עסקיות את כל הדברים הללו תכלו ללמוד בקורס data science
מדען הנתונים - Data scientist מתמחה בניתוח נתונים, לשם יצירת יתרון עסקי תחרותי לארגון. לצורך כך הוא נדרש לבקיאות במגוון כלי אנליזה, מודלים סטטיסטיים, אלגוריתמים של למידת מכונה, כריית נתונים וחיזוי.
כחלק מעבודתו, מדען הנתונים נדרש להתמודד עם מגוון רחב של מקורות מידע, מידע גולמי, נתונים מובנים ושאינם מובנים. ביכולתו לחשוף תבניות ודפוסי התנהגות בעלות ערך עסקי לארגון ולתמוך בתהליך קבלת ההחלטות של המנהלים בארגון.
מדען הנתונים מתמודד עם מגוון דרישות ושאלות עסקיות כגון: מהי רמת יעילותו של הארגון? כיצד ניתן לחזות סיכון ותקלות? כיצד ניתן לשמר לקוחות ולחזות נטישת לקוח? מהי רמת ההשפעה של גורמים שונים על הצלחתו של הארגון? ועוד.
שפת Python הפכה את התחום לזמין לכל אחד – בעזרת עשרות חבילות תוכנה שפותחו ב-Python , משימות של ניתוח נתונים, בניית מודלים לחיזוי ואף משימות אלגוריתמיות רבות הפכו לפשוטות וזמינות לכל אחד. בכתיבת מספר קטן של שורות קוד ניתן לנתח נתונים, לסווג מסמכים, לעבד ולנתח תמונות בקלות וזאת בלי הצורך בידע אקדמי מעמיק.
קורס Data Science and Machine Learning של מכללת ג’ון ברייס מכין את בוגריו לקראת השתלבות בעולם ה- Data Science, ומקנה ידע נרחב. במהלך הקורס יועברו גם נושאים מתקדמים מתחום ה- AI, פתרון בעיות בעיבוד תמונה, ניתוח טקסט, Unstructured Data, וידיאו, זיהוי פנים וטכנולוגיות חכמות מתקדמות.
קורס זה שם דגש רב על הכנה מעשית, ומשלב תרגולים רבים.

נושאי הקורס:
על מנת ליצור חווית למידה אפקטיבית והכנה מקיפה לעולם האמיתי, הסטודנטים יעבדו על פרויקט מקיף. הפרויקט יבוצע בזוגות, תוך תרגול פתירת בעיית Machine Learning מקצה לקצה.
הפרויקט בנוי מהשלבים הבאים:
◄ בחירת ובחינת בעיה עסקית ומציאת דטה סט מתאים
◄ חקר נתונים ראשוני
◄ הכנת הנתונים לתהליכי Machine Learning
◄ בניית מודלי Machine Learning
◄ ולידציה על איכות המודלים
◄ פיתוח תהליך מלא כולל deploy של הפתרון

קהל היעד:
◄ בעלי תואר אקדמי במדעים/ הנדסאים
◄ בעלי רקע בשפת תכנות מודרנית

תנאי קבלה:
◄ ראיון אישי / ייעוץ מקצועית
◄ מבדק הערכת ידע

היקף הקורס:
510 שעות לימוד:
◄ 320 שעות לימוד פרונטליות
◄ 20 שעות Online live sessions – נושאים מתקדמים -10 מפגשים של שעתיים (לא בימי הקורס)
◄ כ- 70 למידה עצמית באמצעות קורסים מקוונים של John Bryce Online Academy
◄ כ- 100 שעות עבודה עצמית על משימות ופרוייקטים
◄ לימודי ערב מ- 17:30 עד 21:45, שני מפגשים שבועיים
◄ לימודי בוקר בין השעות 9.00-16.30, פעמיים בשבוע
◄ הלימודים אינם מתקיימים בחגים ומועדים
◄ המכללה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתנאים הנוגעים לקורס על מנת להתאים את הלימודים לנסיבות שאינן בשליטתה. לרבות באמצעות שינוי מקום הלימוד, שינוי מועד פתיחת הקורס, החלפת מתכונת הלימוד ללימודים מקוונים, ו/או הקפאת הלימודים בקורס והמשכם לאחר חלוף הנסיבות שדרשו זאת ו/או כל שינוי אחר שיידרש לאור נסיבות שאינן בשליטת המכללה כאמור. בקרות נסיבות כאמור, המכללה תבחר ותיישם כל שינוי שידרש בהתאם למיטב שיקוליה המקצועיים.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס Data science:
Machine Learning & Deep Learning with Python


כל מסלולי הלימוד של  ג’ון ברייס - סניף ירושלים


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649