ג’ון ברייס - סניף ירושלים

קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     ירושלים והסביבה - דרך אגודת ספורט הפועל 1, הגן הטכנולוגי, ירושלים

Microsoft Certified: Azure Administrator Associate

הקורס מוכר לפיקדון ובפיקוח משרד הכלכלה
ניתן ללמוד במתכונת אונלייןאודות הקורס
הקורס כולל לימוד ממוקד בתשתיות ענן של Amazon AWS ונושאי ליבה חשובים: PowerShell, VMware ו-Checkpoint. כמו כן הקורס כולל לימוד פרקים נבחרים בתחום התקשורת מתוך ההסמכה של CCNA. הקורס מעניק את הידע הדרוש להשתלבות בעולם ההי-טק עם מקצוע מתקדם ונדרש.
ג’ון ברייס הדרכה הינה המכללה המובילה בישראל ללימודי מחשבים, ומשמשת כמרכז הדרכה מורשה של יצרני חומרה ותוכנה. יתרון זה מאפשר לשלב את מגוון הסביבות הנפוצות במסלול אחד לרבות Microsoft, AMAZON, CISCO וכו’.
חלק מרכזי בקורס מקיף את נושאי הליבה ביניהם השרתים המתקדמים מבית מיקרוסופט
Windows Server 2016\2019, מערכות ההפעלה העדכניות והמאובטחות ביותר עבור שרתים של מיקרוסופט. Windows Server הנה מערכת הפעלה רבת שימושים לרשת, אשר משרתת ארגונים בגדלים שונים. מערכת זו משלבת בתוכה טכנולוגיות מתקדמות חלק מתפקידי השרת כוללים: שרת ניהול משתמשים, קבצים והדפסה, שרתי קבצים ועוד. משפחת שרתי מיקרוסופט החדשה מאפשרת אבטחה טובה יותר.
עולם ה-IT עובר שינויים רבים, אחד מהמשמעותיים הינו נושא הענן Cloud. הענן הינו תפיסת עולם חדשה המשנה לחלוטין את פני שרותי המחשוב והפכה לחלק אינטגרלי של עולם ה- IT. בחלק זה נלמד להכיר את תשתית ענן הציבורי השירותים הניתנים על ידי הענן וספקי השירות השונים. התשתיות בהן נתמקד הינן פלטפורמת הענן Microsoft Azure ופלטפורמת ענן Amazon Web Services. שילוב תשתיות הענן במסלול יבטיחו לבוגרי המסלול יתרון גדול בשוק העבודה וניסיון עם תשתיות הענן המתקדמות ביותר ואשר מצעידות את עולם המחשוב קדימה.
בצד הלקוח נלמד להכיר את Windows 10 - מערכת ההפעלה לתחנות עבודה של מיקרוסופט ונדון בהקשרים בין מערכת זו לבין אפשרויות הניהול והחיבור השונות לרשת.
בעידן התשתיות הארגוניות והענן וריבוי סביבות עבודה שונות גובר הצורך בו קיימת חשיבות רבה לניהול מרכזי של התשתית בצורה שתאפשר אוטומציה ושליטה מלאה במשאבי המחשוב בארגון ובענן. סביבת ה- PowerShell תאפשר למנהלי התשתיות לשפר את יכולות הניהול, הניטור והבקרה על ידי כתיבת פקודות וסקריפטים. לימוד מודול זה יאפשר שליטה במגוון רחב של מערכות הפעלה שונות אשר תומכות ב- PowerShell.
נלמד ונכיר את יסודות מערכת ההפעלה Linux. לינוקס, הפכה בשנים האחרונות להיות הדבר המדובר ביותר בעולם תשתיות מערכות המידע. לינוקס היא כבר לא מערכת הפעלה בלתי מוכרת, זוהי מערכת ההפעלה החופשית המבוססת על מתודולוגיית הקוד הפתוח. בעזרתם של מתנדבים ושל חברות גדולות היא זוכה לאמון ולשימוש בכל סביבות ה- IT וצוברת תאוצה רבה. חברות המפתחות מוצרים סלולריים והתקנים שונים, מוצאים מענה ופתרון בלינוקס כפלטפורמה. כמו כן, חברות העוסקות בפיתוח של מערכות משובצות מחשב, מצאו בלינוקס כר נרחב וגמיש על מנת ליישם דווקא על מערכת זו את הפרויקטים השונים. פריסת מערכות לינוקס היום רחבה מאי פעם ועשויה להגיע לכלל הקצוות במערכת הארגונית - החל מתחנות הקצה, דרך מרכזיות תקשורת, טלפוניה, firewall ועד לבסיס למערכות Mission Critical, שרתי בסיסי נתונים, אפליקציות, ERP, או כל מוצר ארגוני אחר.
בתחום אבטחת מידע המסלול משלב מודול בנושא Check Point Security Administration.

קהל יעד
הקורס מיועד לבעל ידע טכני בסיסי בתחום מחשבים ומעוניינים לרכוש ידע מקצועי מעשי בניהול רשתות תקשורת.

משך הקורס
◄ 750 שעות
◄ הקורס מתקיים במתכונת ערב/אונליין
◄ הלימודים אינם מתקיימים בחגים ומועדים

תנאי קבלה
◄ 12 שנות לימוד
◄ ראיון אישי / ייעוץ להכוונה מקצועית
◄ מעבר מבדקי התאמה פנימיים
◄ הכרת האינטרנט ומערכת הפעלה Windows ברמת משתמש

נושאי הקורס
◄ Introduction to Network Infrastructure
◄ Installation and Configuring Windows 10
◄ Windows Server 2016/2019
◄ Administrating Office 365
◄ Microsoft Azure Operations
◄ Administrating with PowerShell
◄ Administrating Linux
◄ Administrating VMware 6.0
◄ System Operation on AWS
◄ Check Point R80.20
◄ Ongoing project
◄ CCNA** (** הטבה ייחודית לעומדים בדרישות לימודי החובה.)


כל מסלולי הלימוד של  ג’ון ברייס - סניף ירושלים


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649