האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה

הסבת אקדמאים להוראה - תעודת הוראה בפסיכולוגיה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ,גוש דן,הגליל והגולן,באר שבע והדרום,ירושלים והסביבה,השרון,חיפה והסביבה,שפלה - כלל ארצי

אודות:
התכנית מקנה תעודת הוראה בפסיכולוגיה לבתי ספר על-יסודיים לבעלי תואר בוגר בפסיכולוגיה (‏חד-חוגי או דו-חוגי‎)‏.*

*בוגרי האוניברסיטה הפתוחה שקיבלו בעבר תואר בוגר במדעי החברה עם התמקדות בפסיכולוגיה ייחשבו לבוגרי פסיכולוגיה לכל דבר ועניין הקשור לתעודת ההוראה בפסיכולוגיה. בעלי תואר בוגר במדעי החברה בהדגשת חינוך: ליקויי למידה של האוניברסיטה הפתוחה, יוכלו להתקבל ללימודי תעודת הוראה בפסיכולוגיה אם הם עומדים בתנאים המפורטים בתיאור התכנית בידיעון האקדמי ובאתר האוניברסיטה הפתוחה.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים כוללת קורסים בחינוך, בפסיכולוגיה, בדידקטיקה ובהכשרה מעשית.

תנאי קבלה:
◄ יוכלו להתקבל לתכנית רק מי שסיימו תואר ראשון או שהם בשנת לימודיהם האחרונה לתואר בדיסציפלינות הרלוונטיות, ממוצע ציוניהם לתואר הוא 75 לפחות.
◄ סטודנטים במהלך לימודיהם לתואר בוגר של האוניברסיטה הפתוחה יוכלו להתקבל ללימודי תעודת הוראה בפסיכולוגיה רק לאחר שצברו לפחות 72 נ"ז בקורסים לתואר הראשון בממוצע של 75 לפחות, ובכללם קורסי החובה, לפחות קורס מתקדם אחד ועבודה סמינריונית אמפירית, ובתנאי שתכנית לימודיהם לתואר ותכנית לימודיהם לתעודת הוראה אושרו על ידי הוועדה לאישור תכניות לימודים.
◄ ניתן לקבל פטור משני קורסים בחינוך לכל היותר ובהיקף שאינו עולה על 12 נ"ז. פטור זה יינתן רק בגין לימודים קודמים של קורסים דומים בתכניהם ובהיקפם לקורסי התכנית. בכל מקרה תחול חובה של לימוד קורס מתקדם במסגרת תעודת ההוראה.

תעודה:
סטודנטים יהיו זכאים לתעודת הוראה בפסיכולוגיה אם סיימו את כל חובותיהם לתואר ראשון, את לימודי ההשלמה (‏במידת הצורך‎)‏ ואת תכנית הלימודים לתעודת הוראה כפי שאושרה להם על ידי הוועדה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות הסבת אקדמאים להוראה - תעודת הוראה בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה.


כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649