מכללת מדיאטק ג’ון ברייס

קורס אפיון ועיצוב חווית ממשק משתמש UX/UI אונליין

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     חיפה והסביבה - שדרות ההסתדרות 46 חיפה

אודות:
ג’ון ברייס הדרכה וחברת UXVIsion של טל פלורנטין מזמינים אתכם להצטרף לנבחרת מאפייני חווית המשתמש של ישראל.
מסלול הסמכה המקיף והאיכותי בישראל שבו תלמדו את כל הכלים החשובים יחד עם למידה מעשית שתקנה לכם ידע נרחב על המערכות המובילות ותיק עבודות עשיר שיפתח לכם דלתות.
אנחנו מזמינים אתכם לאחד המקצועות הצעירים, המרגשים והנחשקים בתעשייה.

מטרות הקורס:
◄ הקניית מיומנות בניהול מחקרי אפיון ועיצוב מוצר דיגיטלי – משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.
◄ הקניית מיומנויות בהקמת מוצרים דיגיטליים – תוך שילוב תכנות ועיצוב בסיסי.
◄ הפקת תיק עבודות איכותי אשר יסייע בכניסה לעולם העבודה בתחום.

קהל יעד:
◄ קורס אפיון ועיצוב חווית משתמש מיועד לאנשי מקצוע בתחומי האינטרנט ומערכות המידע, שמעוניינים להשתלב באופן מעשי במקצוע של מאפייני חוויית משתמש.
◄ בעלי רקע מעשי קודם של מספר שנים באחד או יותר מבין התחומים הבאים: יזמות הי-טק, שיווק, ניהול מוצר, ניתוח מערכות, פיתוח מערכות מידע/אתרים ומוצרים, עיצוב גרפי לאינטרנט/למוצרים, עיצוב מוצר או הנדסת אנוש.
◄ המועמדים ידרשו למלא שאלון ולעבור ראיון התאמה אישי.

כמה דגשים לגבי קהל היעד:
◄ המסלול אינו מיועד למתחילים ללא רקע מקצועי בעולם הדיגיטלי.
◄ נדרש רקע וניסיון מעשי קודם בעולמות תוכן רלוונטיים כגון פיתוח/ עיצוב/ אפיון/ שיווק וכיוב’.
◄ על כן, אנו מבקשים למלא את שאלון המועמדות ומבצעים ראיון אישי לבדיקת ההתאמה.

תנאי קבלה:
חוויית משתמש הוא תחום מולטי-דיסציפלינארי שאינו מתאים לכולם. בניגוד לתחומים בהם התמחות עמוקה בעולם תוכן מסוים מהווה יתרון, הרי שכאן מי שלא ישלוט במספר תחומי ידע בו זמנית לא יוכל לתפקד כראוי כמאפיין חווית המשתמש. מהמועמדים למסלול נדרש רקע רלוונטי כדי להשתלב. היכרות עם העולם הטכנולוגי ומערכות המידע בהקשר השיווקי, העיצובי, העסקי והטכנולוגי היא דרישת סף. מנהלי מוצר, יזמים, מומחים לפסיכולוגיה קוגניטיבית ואנשי אקדמיה שלמדו הנדסת מוצר, הם חלק מרשימת בעלי המקצועות שעשויים להתאים למסלול. בכדי שנוכל לבחור את המועמדים הטובים ביותר, תתבקשו לעבור מבדק הבוחן את התאמתכם לפני ההרשמה למסלול.

תכנית הלימודים:
כדי שתוכלו להשתלב כ’שחקנים’ במקצוע חווית המשתמש, הרכבנו עבורכם מסלול לימודים חווייתי שמשלב את מכלול הכלים המעשיים הנדרשים כדי לעסוק במקצוע. לזה הוספנו את ההזדמנות לרכוש ניסיון מעשי תוך כדי הנחייה אישית של סמכות מובילה בתחום. כדי להתאים את התכנים לצרכי התעשיה, נבנה המסלול בתיאום עם חברות מובילות ובהתאם לצרכיהן.
המסלול משלב התמודדות מעשית עם אתגרים שנלקחו מתוך העשייה היומיומית של מאפייני חווית משתמש. המשתתפים במסלול ההסמכה ייקחו חלק בסדנאות עבודה קבוצתית, ילמדו לעשות שימוש בכלי האפיון המובילים ויתמודדו עם האתגרים האמיתיים עימם נדרש מאפיין חווית המשתמש להתמודד בעולמות התוכן השונים: מערכות מידע, אתרים ושירותי אינטרנט, אפליקציות מובייל וטאבלט ודפי נחיתה. כמו כן, יידרשו המשתתפים לעמוד באתגרים משלימים כגון הצגת פתרון, מכירה ושכנוע.

תעודת גמר:
לקבלת תעודת גמר מטעם ג’ון ברייס הדרכה יש לעמוד בדרישות הבאות:
◄ נוכחות ב- 80% מן המפגשים לפחות
◄ השתתפות ומעבר בהצלחה בבחינות הקורס ובפרויקט
◄ הגשת תרגילי בית

בכדי להצליח בקורס יש לעמוד בדרישות הבאות:
זכאות לתעודת הסמכה תלויה בתנאים הבאים • נוכחות ב-80% מהמפגשים לכל הפחות • הגשת מטלות הבית • הגשת פרויקט אמצע ופרויקט סיום • השתתפות פעילה בהצגת הפרויקטים • הגשת פרויקטי המסלול משתתפי המסלול שיעמדו בדרישות ובמטלות יוכרו כמוסמכים ויקבלו תעודת הסמכה מטעם חברות ג’ון ברייס הדרכה ו- UXVision (למען הסר ספק, הנהלת המסלול אינה מתחייבת להסמיך את כלל המשתתפים).

היקף המסלול:
130 שעות לימוד על פני כ-4 חודשים • 26 מפגשי ערב • כ-100 שעות עבודה נוספות על פרויקטים • הכשרה מקיפה בכל התחומים הנדרשים על ידי טובי המרצים • תרגול רב והתנסות מעשית • בחינת הסמכה • סיוע בבניית תיק עבודות • ליווי וסיוע למשתתפי המסלול באיוש המשרות החמות בתעשייה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס אפיון ועיצוב חווית ממשק משתמש UX/UI אונליין במכללת מדיאטק ג’ון ברייס.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת מדיאטק ג’ון ברייס


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649