עזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה לאחר תואר במדמח

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי הנדסה
  • אזור גיאוגרפי:
     ירושלים והסביבה - רחוב יעקב שרייבום 26, ירושלים

אודות התכנית תואר ראשון B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה וחוג לאחר תואר במדעי המחשב:
מהנדסי אלקטרוניקה שיש להם ידע נרחב במדעי המחשב מבוקשים מאוד בתעשייה. שילוב של לימודי הנדסת אלקטרוניקה עם מדעי המחשב מקנה לסטודנטים ידע, יכולות ומיומנויות נרחבים המשלימים זה את זה בהיבט של הפן החמרתי והתכנתי מחד וההבנה התיאורטית מאידך. שילוב זה מעניק לבוגרי התוכנית בידול תחרותי והתאמה לתעסוקה בתעשייה המובילה את חזית הטכנולוגיה וההנדסה בכלל, ובתעשיית ההייטק בפרט. חברות חמרה רבות מפתחות מוצרים ומערכות הדורשות אנשי חומרה (בוגרי הנדסת אלקטרוניקה) ומתכנתים מסוגים שונים ( DevOps, system, embedded , data analyst ועוד). בנוסף השילוב עם מדעי המחשב ממנף את מהנדסי האלקטרוניקה ומקנה להם את היכולת להשתלב גם בתחומי התכנון והפיתוח של אלגוריתמיקה, ובמערכות ויישומי תכנה מתקדמים במערכות אלקטרוניות.

תנאי קבלה:
◄קבלה אוטומטית- מועמדים בעלי ממוצע בגרות 90, 5 יחידות לימוד במתמטיקה בציון 70 או 4 יחידות לימוד בציון 80 פסיכומטרי/פסיכוטכני בציון בדגש כמותי 580, ובחלק הכמותי ציון 110.

◄קבלה ללא פסיכומטרי- יש לעמוד בתנאים הבאים: מועמדים בעלי ממוצע בגרות 101, 5 יחל מתמטיקה בציון 70 או 4 יחידות מתמטיקה בציון 90.סוג התעודה:
תואר ראשון B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה וחוג לאחר תואר במדעי המחשב.
מתכונת הלימודים:
◄ לימודי יום


השאר פרטים, ללא כל התחייבות, וקבל את כל המידע אודות המסלול לתואר ראשון B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה וחוג לאחר תואר במדעי המחשב בעזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים.


כל מסלולי הלימוד של  עזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649