מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם מכבי טבעי

טיפול בתפישת המטאיזם

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי רפואה משלימה ,לימודי תעודה ,ייעוץ והכוונה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

המסלול בשיתוף "מרחב מודעות"
סניף תל אביב

אודות:
המילה ’מטאיזם’ נגזרת מהמילה ’מטא’ שפירושה ביוונית: ’מעבר’. מטאיזם היא פילוסופיית חיים מעשית, המשקפת את הדרך שבה הלא מודע מנהל את חיינו. זו הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים לא מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ובכך יוצרים את אשליית המציאות. אם נאתר את הדפוסים האלה נוכל לשחרר את התודעה שלנו מכבלי הלא מודע, ללמוד להשלים ולאהוב חלקים "מודחקים" ובהתאמה לעבור תהליכי ריפוי ולשדרג את חיינו בהתאם לחלומותינו.
תפישת המטאיזם נוסדה בשנת 2010 על ידי פריידי מרגלית ומבוססת על חסידות-קבלה ויהדות, פילוסופיה עתיקה הנתמכת בתיאוריות פיזיקליות בנות זמננו, ידע המאפשר לכל אדם לחקור עצמאית את תודעתו, להכיר את נבכי מוחו ולהצליח לחדור לגרעין אישיותו.
בדומה להרבה תהליכי גופנפש, גם תפישת המטאיזם היא שהכול אחד: הגוף החומרי, הנפש הרגשית, הרוח והתודעה- אחד הם. בשונה מהרבה תהליכי גופנפש, לתפישה זו יש ארגז כלים פורץ דרך המאפשר לרתום את כל הביולוגיה והפיזיולוגיה לטובת תבנות מחדש של הרוח ויציקתה בחומר, בגוף ובמציאות המשתקפת אל מול עינינו. ככל שמכירים בכוחה של התודעה ובכוח הריפוי הגלום בה, ובהתאמה מתקדמים בעבודת ההתפתחות האישית והטיפולית, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי.

בונה קריירה?
ככל הנראה מקצועות הטיפול והייעוץ אינם זרים לך. משחר ילדותך, מבוגרים ומנוסים ממך באים להיתייעץ איתך, פשוט כי הם מזהים בך את "הגן המטפל", המכיל והיודע. הגיע הזמן להפוך את התחביב לשליחות ולמקצוע! במהלך הלימודים נכשיר אותך להיות מטפל אפקטיבי ורב עוצמה. בוגרי תכנית ההכשרה המלאה יוצאים לדרך עצמאית מלאים בידע ומקצועיות, עם ארגז כלים שעתיד לשנות את חייהם ואת חיי מטופליהם ועם תעודה מקצועית שמאפשרת להם להשתלב בשוק העבודה הפרטי. בנוסף, התכנית כוללת קורס שיווק שיסייע לך להפוך למותג ולצאת לדרכך העצמאית.

תכנית הלימודים:
תכנית לימודים דו-שנתית, היקף שעות הלימוד נכון לשנת תש"פ 385 ש"ל. תכנית הכשרת המטפלים של מכללת רידמן, היא היחידה בארץ באמצעותה ניתן להפוך למטפל מוסמך בתפישה. זוהי התכנית מקצועית והוליסטית, שמספקת לך את כל המיומנויות, הידע והליווי הנדרשים לצורך הפיכתך למטפל מוסמך ומקצועי במטאיזם.
מבנה התכנית:
◄ שנה א’ - אנחנו מאמינים כי על מנת להעביר אנשים תהליכים משני חיים, עליך לעבור תחילה מסע מכונן בעצמך. על כן, שנת הלימודים הראשונה בתכנית ההכשרה מוקדשת לך עצמך. השנה הראשונה מתוארת על ידי הבוגרים שלנו כ"חוויה משנת חיים". כל הדברים שרצית וחלמת, כל המקומות שקברת והדחקת, הגיע זמנם לריפוי.
◄ שנה ב’ – בשנת הלימודים השנייה, יעברו המשתתפים פיתוח מואץ של מיומנויות התודעה, במטרה לפתח את הגישה לשימוש בגלי גמא ולאפשר שימוש בפרוטוקולים הטיפוליים של התפישה. סגל המרצים המקצועי של התכנית יעביר לכם בשיטתיות את כל רזי התפישה, לרבות: לימודי פסיכולוגיה ואנטומיה בראי המטאיזם, דרכי חקירה כאבן דרך משמעותית בתפישה הטיפולית ופרוטוקולים טיפוליים בגלי גמא. במהלך שנה זו תתנסו בכל הפרוטוקולים הטיפוליים שיילמדו במסגרת פרקטיקום ותחת סופרוויז’ן צמוד של צוות ההוראה.

תעודות:
למסיימי שנה א’ תוענק תעודת חוקר/חוקרת תודעה מטעם מכללת רידמן. למסיימי שנה ב’ תוענק תעודת הסמכה כמטפלים בתפישת המטאיזם.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות טיפול בתפישת המטאיזם.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם מכבי טבעי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649