אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר אקדמי

לימודי תעודת הוראה– מגמת ביולוגיה– תזונה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי הנדסה ,לימודי טכנאים / הנדסאים ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
      - שומרון

מטרת הלימודים:
מטרת התכנית הינה להכשיר בוגרים וסטודנטים לביולוגיה עם התמחות בתזונה וקידום בריאות כמורים בעלי ידע בתחום בו דרישות השוק לאנשי מקצוע איכותיים הולכת וגוברת. עולם הרפואה מתחדש בקצב מהיר ויש דרישה גוברת לבוגרי מגמות ביולוגיה לצורכי טיפול, פיתוח ומחקר.
תחום הביולוגיה תופס תאוצה גבוהה ויחד עם הרצון העז ללימודי מקצועות מדעיים באקדמיה זה המפתח אל העתיד. גם עולם התזונה נמצא בהתפתחות מתמדת בעקבות המהפכה הספורטיבית והחשיבה הירוקה לאורך חיים בריא.
המסלול מקנה תעודת הוראה לחינוך העל יסודי בלימודי ביולוגיה ותזונה ומיועד למי שרואים עצמם למובילים בחינוך תלמידים בבתי הספר התיכוניים מכיתה י’–י"ב לשם הכנתם לבחינות הבגרות.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים לתעודת הוראה בחטיבת העל יסודי כוללת: לימודי חינוך, לימודי פדגוגיה, מתודיקה ואוריינות, התנסות מעשית. לימודי העשרה נלמדים כחלק מהתואר.
לרשות הסטודנטים באוניברסיטה עומד מרכז סימולציות מתקדם, המאפשר שיפור יכולות מקצועיות באמצעות התנסות בתרחישים שונים המבוססים על אירועים מהעולם המקצועי.

הכשרת הסטודנטים כמורים לביולוגיה מתבצעת בשלושה מישורים:
◄ התיאורטי: לימוד מעמיק בביולוגיה, עם התמחות בתזונה ודגש על קידום בריאות.
◄ המעשי: התנסות בהוראה בתנאי אמת; התאמת ההוראה לקבוצת הלומדים; צפייה בהוראה של מורים מנוסים וניתוחה; פיתוח יכולת רפלקטיבית של העשייה החינוכית; התמודדות עם דילמות חינוכיות בכיתה.
◄ החינוכי: פיתוח מיומנויות ההוראה; פיתוח מיומנויות למידה וחשיבה אצל התלמידים; הקניית כלים להכרות עם מערכת החינוך.

ההכשרה פותחת אופקים גם בתחומי הדרכה, חינוך והוראה לא פורמאלית.

קהל היעד:
בוגרי תואר ראשון בביולוגיה או מדעי התזונה ולסטודנטים המעוניינים לרכוש תעודת הוראה לתיכונים, במהלך הלימודים לתואר או לאחריו.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודי תעודת הוראה – מגמת ביולוגיה - תזונה באוניברסיטת אריאל בשומרון.


כל מסלולי הלימוד של  אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר אקדמי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649