הקריה האקדמית אונו

תואר שני .M.A במדעי הבריאות והשיקום

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

תואר ייחודי מסוגו בישראל.

אודות:
עוסקים במקצוע טיפולי ורוצים להרחיב את הידע שלכם, להכיר את חזית המחקר ולשלוט בשיטות הטיפול והשיקום העדכניות ביותר? התואר השני בשיקום מאפשר לכם ליהנות מהתפתחות מקצועית ולסייע למטופלים שלכם בדרכים חדשות.
תכנית הלימודים מציעה תואר שהוא הראשון מסוגו בארץ במדעי הבריאות והשיקום מיועדת לעוסקים במגוון מקצועות הבריאות (מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטים, דיאטנים וסיעוד) שרוצים לתת למטופלים את איכות החיים הטובה ביותר. התפיסה היא שהעמקת הידע והמחקר במקצועות הבריאות נשענת על הרחבה בתחומי הידע הייחודיים לכל מקצוע מחד, ועל הרחבת המשותף בין המקצועות מאידך. למידה מסוג זה תומכת בגישה כוללנית ומעמיקה יותר של חקר בריאות ומגבלה, מאפשרת הפריה הדדית שתקדם תאורטית ומחקרית את עולם השיקום. התכנית כוללת תחומים בעלי חשיבות לפיתוח בשדה הקליני ובמחקר בקרב מטפלים וחוקרים ממקצועות הבריאות.
התואר מלמד להסתכל בצורה רוחבית על המטופל. בסיומו המטפל יהיה בעל ראייה רחבה ומעמיקה יותר ויקבל יכולת להסתכל על המטופל באופן אינטגרטיבי. דבר שהופך אותך למטפל טוב יותר.

בין נושאי הלימוד:
מבוא ללימודי מוגבלות, תאוריות ומודלים בשיקום, קשב וקשיי קשב בלקויות התפתחותיות, מערכת הבריאות הישראלית, תאוריית המיינד בקרב ילדים עם התפתחות תקינה, ובאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, התערבות קוגניטיבית דינאמית: הערכה והתערבות, סמינר בנושא: מתעסוקה לנגישות בעבודה, סמינר –מאפייני התשומה הלשונית לאוכלוסייה טיפוסית, ולאוכלוסיות לקויות, סמינר בנושא טכנולוגיות מתקדמות בשיקום, סמינר בנושא קוגניציה שפה ותפקודים ניהוליים.

מתכונת הלימודים:
◄ יום א׳ - ערב
◄ יום ד׳ - בוקר

תנאי קבלה:
◄ תואר ראשון מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה: ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, פיזיותרפיה, תזונה, סיעוד ובעלי תואר בעבודה סוציאלית קלינית עם 3 שנות ניסיון.
◄ ציון הגמר של התואר הראשון מעל 85.
◄ ראיון אישי עם איש סגל אקדמי בכיר.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר שני .M.A במדעי הבריאות והשיקום בקריה האקדמית אונו.


כל מסלולי הלימוד של  הקריה האקדמית אונו


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649