מכון אבני - המכללה לאמנות ועיצוב תל אביב

עיצוב מדיה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן - רחוב אילת 6, תל אביב - יפו

אודות:
עיצוב מדיה הוא תחום מקצועי רחב המכיל בתוכו תחומי עיסוק רבים כמו: עיצוב לטלוויזיה, עיצוב לאינטרנט ולרשתות, אפליקציות ומשחקים, מיתוג ותדמית חברה, מוצרים, אריזות, פרסום על כל נגזרותיו, כרזות, טיפוגרפיה, אנימציה ועוד. הנושאים מאגדים את התקשורת החזותית והתקשורת האינטראקטיבית על מנת לקדם ראייה אסטרטגית שיווקית ויצירתית.

תכנית הלימודים:
במסגרת הלימודים התלמידים ירכשו ידע ומיומנות בתוכנות וכלים טכניים באמצעות קורסים עדכניים ולימוד טכנולוגיות מתפתחות. בנוסף יקבלו הרחבה תיאורטית בלימוד הבסיס הקלאסי של העברת מסרים, צורה צבע וקומפוזיציה, ובחינה של מרחב האמנות החדש במדיות החדשות. בנוסף הסטודנטים ילמדו לבחון את הדרך בה אופן היצירה מתאים עצמו לסוגי המדיה המשתנים וימצאו את דרכם הייחודית ליצירה בתחום זה.

נושאי הלימוד:
◄ After Effects אפטר אפקטס - תוכנה רב ממדית.
◄ עיצוב לטלוויזיה - הקניית כלים להפקת מוצר שלם לברודקסט. התלמידים ילמדו לחשוב, לבנות ולמתג אריזה לערוץ טלוויזיה, על כל נגזרותיה.
◄ אנימציה מאיה MAYA תלת מימד - יסודות בנייה בתלת מימד בעזרת תוכנת ה-MAYA, תוכנת האנימציה התלת ממדית המובילה בשוק.
◄ עיצוב גרפי: פוטושופ / אילוסטרייטור / אינדיזיין - שלושה קורסים המהווים את הבסיס לכל העבודות בשוק בתחום עיצוב מדיה ועיצוב חזותי.
◄ הפקת סרטים ווידאו - התלמידים ילמדו עריכה בשילוב הבנת תפקיד העורך בסוגי הפקה שונים. התלמידים ירכשו ידע שיאפשר להם כניסה לעולם העריכה המקצועי ושימוש בעריכה ככלי ליצירה.

מתכונת הלימודים:
◄ משך הלימודים שנה (שני סמסטרים).
◄ יומיים בשבוע (ב’ + ו’).

תעודה:
תעודה מטעם מכון אבני.


כל מסלולי הלימוד של  מכון אבני - המכללה לאמנות ועיצוב תל אביב


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649