אוהלו בקצרין רמת הגולן- המכללה האקדמית לחינוך והוראה

תואר ראשון ותעודת הוראה B.Ed ליהדות על יסודי

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי חינוך והוראה
  • אזור גיאוגרפי:
     הגליל והגולן

אודות:
מחצית מן המקצועות סביבכם עתידים להיעלם, וקרוב מכפי שחשבתם.
מקצוע ההוראה לעומת זאת נמצא בחמישייה הפותחת לצד רופאים, מנהלים בכירים ומומחי מסחר, שאינם עומדים להיכחד או להצטמצם בעקבות תהליכי אוטומציה בזמן הקרוב.
לימודי הוראת יהדות במכללת אוהלו עוסקים במרחב היצירה היהודית מהמקרא דרך חז"ל ועד להגות המודרנית. אצלנו מעודדים אתכם לשאול את השאלות, לברר ולחקור. תפגשו מרצים וסטודנטים מסורתיים, חילוניים ודתיים שמלמדים ולומדים יחד, באווירה של פתיחות וכבוד למגוון גישות ועמדות. תלמדו בתכנית ייחודית, עשירה ומגוונת.

מידע כללי:
התכנית מכשירה אתכם לחינוך והוראת היהדות בבתי ספר על-יסודי לכיתות ז’-י’.
במהלכה תרכשו את הידע, הכלים והיכולת להעמיק ולנתח את התכנים הרלוונטיים הנלמדים במערכת החינוך.
התכנית נלמדת במתכונת דו-חוגית כלומר בשילוב עם לימודי הוראת חינוך מיוחד, או הוראת לשון עברית, או הוראת ארץ ישראל.

יתרונות הלימודים:
כבוגרי החוג להוראת היהדות תהיו זכאים ל-3 תעודות:
◄ תואר ראשון בחינוך (B.Ed)
◄ תעודת הוראה ביהדות
◄ תעודת רכזי אירועים וטקסים בבתי ספר

◄ תעודת רכזי אירועים וטקסים בבתי ספר -
במסגרת לימודי תעודה ייחודית זו למכללת אוהלו תלמדו תכנים ותקבלו כלים אשר יאפשרו לכם להכין ולהוביל את האירועים והטקסים בבתי הספר. כלל תלמידי בית הספר משתתפים בטקסים הבית ספרים. טקסים אלו מהווים פעילות חינוכית, ערכית, שיתופית, חברתית חשובה. טקסים אלו מקדמים למידה של ידע חדש ותורמים לתלמידים בחקר עצמי של ערכים, עמדות תפיסות ועוד. לימודים ותעודה זו תסייע לכם להשתלב גם בקהילות ברחבי הארץ כמובילי ועדת תרבות וחגים.

אופק תעסוקתי:
בוגרי מסלול הוראת יהדות של מכללת אוהלו מבוקשים מאוד במגזר הציבורי, הקהילתי והפרטי, זאת בזכות הכשרה מקצועית וייחודית, הכוללת בתוכה 30% התנסות מעשית, יותר מכל מוסד לימודים אחר להכשרת מורים. אוהלו מתהדרת ב 90% השמה של בוגריה במגוון רחב של תפקידים במערכות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.
אם חשבתם שלימודי חינוך והוראה מכשירים אתכם אך ורק לבתי הספר והגנים אז דעו לכם שהאפשרויות רחבות בהרבה. תואר בחינוך ותעודת הוראה מעניקים לכם כלים להוביל תפקידים רבים גם במסגרת חינוך בלתי פורמאלי ובתוך הקהילה, בין אם בעמותות, בתי ספר דמוקרטיים, אנתרופוסופיים, פנימיות, מתנ"סים וחוגים, תפקידי ניהול מובילים של רכזים חברתיים ועוד. כמו כן זה יכול להיות גם הצעד הראשון שלכם להשתלב במקצועות הטיפול. הרבה מן הבוגרים במקצועות החינוך שמקבלים כלים והכשרה לעבודה עם אנשים, בין אם בקבוצה או בין אם אחד על אחד, ממשיכים למקצועות טיפוליים נוספים. מקצועות כגון טיפול בעזרת בע"ח, תרפיה באמנויות, תרפיה בתנועה ובמוזיקה ועוד.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון ותעודת הוראה B.Ed ליהדות על יסודי במכללה האקדמית אוהלו.


כל מסלולי הלימוד של  אוהלו בקצרין רמת הגולן- המכללה האקדמית לחינוך והוראה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649