לימודי תעודה גבעת וושינגטון

לימודי אמנות חזותית - המסלול המלא

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     שפלה

"פרדס" - בית הספר הגבוה לאמנות חזותית גבעת וושינגטון

אודות פרדס:
“פרדס” – בית הספר הגבוה לאמנות חזותית, הוא בית עבור גברים ונשים המבקשים להציב רף גבוה של מחוייבות והתמסרות לאמנות כמקצוע עיקרי וכדרך חיים.
בית הספר יעמיד קול חדש שלך יוצרים ויוצרות המביאים עמם את השראתו של עולם הרוח היהודי ומבקשים ליצור ולהתבטא במרחב התרבותי הכללי, תוך יצירת זיקות חדשות בין עולם האמנות לעולם הדתי, באופן שיפרה ויעשיר את שניהם גם יחד.

אודות המסלול - שיתוף פעולה אקדמי עם בית ברל:
“פרדס” חתם על שיתוף פעולה עם הפקולטה לאמנויות “המדרשה” במכללה האקדמית בית ברל – המוסד המוביל בארץ בלימודי אמנות וחינוך. משמעות שיתוף הפעולה היא שסטודנטים הלומדים ב”פרדס” יכולים, לאחר שנת הלימודים הראשונה שלהם בפרדס, ללמוד בפקולטה לאמנויות ‘המדרשה’ במקביל להמשך לימודיהם בפרדס. זאת, על מנת לאפשר לבוגרי “פרדס” לרכוש תואר אקדמי באמנות ובהוראת אמנות – תואר ראשון B.Ed.F.A ותעודת הוראה.

תכנית הלימודים:
◄ מסלול הלימודים המלא ב’פרדס’ הוא 4 שנתי, והמעוניינים בהשלמת התואר במכללת בית ברל מתחילים בה את לימודיהם החל מהשנה השניה באופן הבא:
■ שנה א’: שנת לימודים בפרדס – 3 ימים בשבוע.
■ שנים ב’-ג’: 2 ימי לימודים ב’פרדס’, 2 ימי לימודים בבית ברל.
■ שנה ד’: 1 יום לימודים ב’פרדס’ ועבודה מונחית על פרויקט הגמר, 2 ימי לימודים בבית ברל.
◄ תכנית הלימודים בנויה כמעבר הדרגתי מלימודי יסודות טכניים ושיטות עבודה, אל עבודה עצמאית על פרויקטים אישיים, בהנחיית מרצי התכנית.
◄ מטלת סיום הלימודים היא פרויקט הגמר, בו נדרשים הסטודנטים להעמיד תערוכת יחיד ראשונה, כאמנים עצמאיים המציגים את התוצרת האמנותית שלהם לחשיפה ראשונה בפני הציבור ובפני עולם האמנות בארץ.

תנאי קבלה:
היות ותכנית הלימודים ב’פרדס’ אינה מוכרת אקדמית, אין צורך בקריטריונים אקדמיים לצורך קבלה ללימודים. הליך סינון הנרשמים מתבצע בהתאם לערכים מקצועיים ואמנותיים בלבד. (המעוניינים להירשם לתכנית השלמת התואר בבית ברל מבצעים הליך קבלה נפרד במוסד זה, ע”פ הקריטריונים המקובלים במכללה האקדמית).
הליך הקבלה לפרדס כולל:
◄ ראיון אישי עם ועדת מרצי התכנית.
◄ הצגת תיק עבודות, בו מציג הנרשם את נסיונו וכישוריו.
◄ הגשת ‘תרגיל בית’ – יצירה שהנרשם מתבקש לבצע במיוחד בהתאם לתרגיל שנשלח אליו.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודי אמנות חזותית - המסלול המלא בלימודי תעודה גבעת וושינגטון.


כל מסלולי הלימוד של  לימודי תעודה גבעת וושינגטון


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649