המכללה האקדמית בוינגייט

הכשרת מנחי קבוצות בגישות הוליסטיות ורוחניות

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר שני ,לימודי תעודה ,מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     השרון

אודות:
הדרכת מנחי קבוצות בעבודתם בשדה תוך הרחבת מיומנותיהם כמנחים והעמקת הלמידה של הגישה האינטגרטיבית בהנחיית קבוצות. התכנית משלבת מודלים של התפתחות אישית בגישה אינטגרטיבית, הדרכת עמיתים בסביבה קבוצתית המאפשרת הדרכה אישית והעמקת הידע בתחומי גוף-נפש, אמנויות, מודלים משפחתיים וזוגיים, עבודה עם נוער ומשחק. זאת, בשילוב עם העמקה בתאוריות בהנחיית קבוצות.

מטרת התוכנית:
מטרת העל של התוכנית היא להפגיש את המשתתפים עם המקורות של גישת ההנחיה הרב-תחומית ועם נקודות המבט של גישות הוליסטיות ורוחניות על טבע האדם ועל תהליכי ההתפתחות, הריפוי והשינוי תוך התבוננות של הייחודיות והעוצמה האישיות המתלוות לחייהם האישיים והמקצועיים.

קהל היעד:
מנחי קבוצות בעלי תעודה, ריאיון אישי, בוגרי תכנית ההכשרה במסלול.

תנאי קבלה:
ריאיון אישי והשתתפות בקבוצת הערכה.

היקף הקורס:
140 שעות (4 ש"ש).

תעודה:
לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת השתתפות מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.

יתרונות הלימודים בוינגייט:
המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה. הלימודים במכללה מעניקים הכשרה אקדמית המשולבת בהכשרות מקצועיות בתחומי התנועה, האימון, השיקום, הספורט וההוראה. הלימודים במכללה הם חוויה אקדמית ומקצועית. פעולות חברה ותרבות, אירועים חגיגיים וטקסים בעלי אופי חינוכי ולאומי הם חלק בלתי נפרד מחיי הקמפוס.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות הכשרת מנחי קבוצות בגישות הוליסטיות ורוחניות במכללה האקדמית בוינגייט.


כל מסלולי הלימוד של  המכללה האקדמית בוינגייט


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649