המסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר ראשון במינהל עסקים- התמחות בניהול עסקי בינלאומי

  • סוג הלימודים במוסד:
     
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן - ראשון לציון

אודות:
בית הספר למינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל הוקם בשנת 1978 והוא בית הספר הגדול ביותר ללימודי מינהל עסקים בישראל. לומדים בו מדי שנה למעלה מ- 4,000 סטודנטים לתואר ראשון ולתארים שניים. התואר הראשון במינהל עסקים מציע לסטודנטים תכניות והתמחויות עדכניות וייחודיות: מימון ושוק ההון, חשבונאות, שיווק, פרסום ודיגיטל, יזמות וחדשנות וניהול עסקי בינלאומי.

ניהול עסקי בינלאומי:
תכנית ראשונה ויחידה מסוגה באקדמיה הישראלית. הסטודנטים בתכנית ילמדו על הזירה הכלכלית הבין לאומית מזוויות שונות. כמו כן, הם יפתחו תובנות לגבי מורכבות של עולם העסקים הגלובאלי והשפעתם של הבדלים תרבותיים כלכליים, פוליטיים ומשפטיים, על הדרך בה מתנהלים עסקים במדינות שונות בעולם. במהלך הלימודים יוכלו הסטודנטים להצטרף לסיור לימודי בסין או בהודו (בכפוף לנרשמים). במהלך הביקור יבקרו בחברות ישראליות הפועלות באותן מדינות, יפגשו עם נציגים של מדינת ישראל בכל מדינה ועם סטודנטים מקומיים למינהל עסקים, ויכירו את תרבות העסקים המקומית.

משך הלימודים:
3 שנים.

מסלול הלימודים:
נלמד במסלול בוקר.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון במינהל עסקים- התמחות בניהול עסקי בינלאומי במסלול האקדמי המכללה למינהל.


כל מסלולי הלימוד של  המסלול האקדמי המכללה למינהל


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649