המסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר ראשון בתקשורת תוכן ויצירה

  • סוג הלימודים במוסד:
     
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן - ראשון לציון

אודות:
בית ספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל הוא מבתי הספר הוותיקים ביותר בתחום באקדמיה הישראלית. בית הספר מציע שתי תכניות לימוד - תואר ראשון חד-חוגי בתקשורת עם התמחות בתוכן ויצירה, ותואר ראשון דו-חוגי בתקשורת וניהול.
התכניות שמות דגש רב על הכשרה מעשית, כך שבנוסף ללימודים התיאורטיים הסטודנטים מתנסים, מכירים ומתמחים בכלי המחשבה והפעולה העיקריים בעולם התקשורתי-יצירתי-שיווקי.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים של התואר הראשון בתקשורת עם התמחות בתוכן ויצירה נוגעת בעולמות תוכן רבים ומגוונים- תחקיר, עריכה, הפקה, כתיבה, יצירת פורמטים ופיתוח תוכן, צילום, בימוי וליהוק. סגל המרצים בה מורכב מבכירי תעשיית התקשורת.
הסטודנטים המשתתפים בתכנית, המורכבת מסדנאות מעשיות רבות, נהנים מתשתיות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, וסביבת הלמידה וההתנסות שלהם כוללת אולפן טלוויזיה ענק, סטודיו דיגיטלי, ציוד צילום משוכלל, חדרי עריכה רבים ומרחבי למידה משותפים.
נקודת השיא של התואר הינה פרויקט הגמר ,עליו עובדים הסטודנטים בשנת הלימודים האחרונה. פרויקט הגמר מאפשר להם להתמקד בפיתוח תוצרים ממשים כמו סדרת רשת, סרט דוקומנטרי או פורמט לא מתוסרט, לתכנן ולהפיק אותו תוך ליווי מקצועי ואקדמי, ולצאת עם ניסיון מעשי לשוק העבודה.

משך הלימודים:
4 שנים.

מסלול הלימודים:
מסלול בוקר.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון בתקשורת תוכן ויצירה במסלול האקדמי המכללה למינהל.


כל מסלולי הלימוד של  המסלול האקדמי המכללה למינהל


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649