הקריה האקדמית אונו

תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

אודות:
תכנית הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים מותאמת לסטודנטים המעוניינים לרכוש בסיס תיאורטי מקיף ומעמיק בתחום מנהל עסקים וכלים מעשיים לניהול, כך שעם סיום לימודיהם יוכלו להשתלב מידית בשוק העבודה. במסגרת הלימודים נהנים הסטודנטים ממגוון התמחויות.

מאז אמצע המאה ה-20 נשענים ארגונים על כוח המוח האנושי יותר מאשר על הכוח הפיזי של העובדים. מגמה טכנולוגית ועסקית זו הפכה את העובדים למשאב רב חשיבות בענפים רבים. האדם הפך לרכיב מרכזי ביכולת הארגון להשיג יתרון על פני מתחריו ולהצליח.
בעולם מודרני, הכולל התמחויות רבות, לא פשוט לאתר ולגייס את האדם הנכון לתפקיד ולהבטיח שהתפקיד יתאים הן לאדם והן לארגון. לתהליכים הקשורים לעובדים – איתור, מיון, קליטה, הכשרה, קידום – יש משמעות אסטרטגית בכל ארגון מודרני. מסיבה זו מנהלי משאבי האנוש בארגון המודרני הם שותף אסטרטגי בהתוויית החזון, בעיצוב האסטרטגיה העסקית ובהטמעתה.
רמת המורכבות שבה נדרש מנהל להניע את העובד המודרני היא גבוהה מאוד, וההתמחות בניהול משאבי אנוש הותאמה למציאות העכשווית ונוגעת גם לתפקוד המנהל. סטודנטים אשר ישלימו את ההתמחות בניהול משאבי אנוש במסגרת התואר הראשון במנהל עסקים, ירכשו כלים והסמכות ייחודיים, מחברות מובילות במשק הישראלי וזאת בכל תחומי הליבה של ניהול המשאב- האנושי.
ההתמחות בניהול משאבי אנוש נועדה להכשיר סטודנטים לתפקידים מעשיים בתחום תוך מתן ידע קריטי להבנת העולם העסקי כך שבוגרי ההתמחות יוכלו להשתלב בכל ארגון.

תנאי קבלה
◄ תעודת בגרות מלאה בממוצע בגרות משוקלל התואם את דרישות הקבלה של הפקולטה הרלוונטית.
◄ ריאיון אישי עם איש סגל אקדמי.
◄ דרישות אנגלית:
כדי להסתווג לרמה באנגלית, על הסטודנט לעבור מבחן אמי"ר או אמיר"ם או להגיע עם ציון פסיכומטרי.
◄ מועמד ללא ציון מבחן אמי"ר או אמיר"ם או פסיכומטרי יסווג אוטומטית לרמה הנמוכה ביותר.
◄ מועמדים אשר התקבלו ללימודים יכולים להתחיל את לימודי האנגלית אונליין ולגשת למבחנים טרם תחילת התואר.
◄ פטור מאנגלית יינתן לאחר הצגת אחד מהבאים: אישור על הגעה לרמת פטור במוסד אקדמי ישראלי מוכר או פסיכומטרי בציון של 134 לפחות בפרק האנגלית או ציון מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם בציון של 234 לפחות.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש בקריה האקדמית אונו.


כל מסלולי הלימוד של  הקריה האקדמית אונו


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649