האוניברסיטה הפתוחה

.B.A במדעי החברה- מינהל ומדיניות ציבורית

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ,גוש דן,הגליל והגולן,באר שבע והדרום,ירושלים והסביבה,השרון,חיפה והסביבה,שפלה - כלל ארצי

אודות לימודי מדיניות ציבורית:
מדיניות ציבורית הוא תחום מחקר ולימוד הבודק כיצד רשויות הממשל במדינה מקבלות החלטות ומיישמות אותן כדי לשרת את האינטרס הציבורי. במסגרת תחום זה נבחנים היחסים בין השחקנים המעורבים בתהליך המדיניות כמו ארגונים ושחקנים בינלאומיים ועל לאומיים, רשויות המדינה, השלטון המקומי, קבוצות אינטרס, החברה האזרחית והאזרח היחיד. לימוד המדיניות הציבורית הוא עיסוק בין-תחומי המשלב מספר תחומי ידע ובתוכם מדע המדינה, סוציולוגיה, מנהל וניהול, כלכלה, משפטים, גיאוגרפיה ועוד.

למה ללמוד מדיניות ציבורית:
הלימודים מיועדים לסטודנטים המתעניינים בתופעות כמו הקושי של הממשלה למשול, גלובליזציה, יחס שוויוני (או לא) של המדינה כלפי אזרחיה, העוצמה הרבה של הממסד הצבאי, שחיתות, רגולציה ועוד.
הלימודים מיועדים למי שמבקשים לא רק לקרוא על כך בעיתון אלא ללמוד לעומק, ובעיקר להבין כיצד ניתן להשפיע על המדיניות הציבורית.
התכנית מיועדת למי שמבקש להשתלב בעבודה במגזר הציבורי - משרדי הממשלה, השלטון המקומי ומלכ"רים – או להתקדם במערכות אלה למי שכבר ממלא בהן תפקיד.

בתחום כלולים קורסים כגון:
◄מדיניות ציבוריות
◄יסודות המנהל הציבורי
◄יסודות השלטון המקומי
◄בנוסף, סדנאות המשלבות מחקר יישומי

לימודים באוניברסיטה הפתוחה – משתלבים במסלול החיים שלך
האוניברסיטה הפתוחה במסגרת לימודים גמישה, המאפשרת לשלב עבודה עם לימודים אקדמיים ברמה הגבוהה ביותר. באוניברסיטה הפתוחה לומדים בשיטות לימוד מגוונות – החל ממפגשים פרונטליים בעשרות מרכזי לימוד ברחבי הארץ ועד לימודים באמצעות טכנולוגיות הוראה חדשניות, לצד ליווי אקדמי צמוד בכל תקופת הלימודים.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות .B.A במדעי החברה- מינהל ומדיניות ציבורית באוניברסיטה הפתוחה.


כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649