הקריה האקדמית אונו

.M.B.A בהתמחות אסטרטגיה ויזמות עסקית

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

נלמד רק בקמפוס קרית אונו

אודות:
משנות ה-90 של המאה ה-20 הפכו אסטרטגיה ויזמות עסקית לתחומים הדומיננטיים במנהל עסקים, תחומים אלה מתאפיינים בזיקה חזקה לפרקטיקה עם שימוש בכלים תיאורטיים ויישומיים מגוונים. התגברות התחרות בכל התחומים, גלובליזציה מתפשטת ושינויים תכופים בסביבה העסקית, דורשים בניית כלים מתודולוגיים לשם גיבוש אסטרטגיה מנצחת. ההתמחות באסטרטגיה עסקית מיועדת ליזמים או למנהלים בכירים בפועל או בעתיד. אלה יקבלו במסגרת ההתמחות כלים משמעותיים וחשובים וימצאו בה את מקומם הטבעי. תכנית ההתמחות באסטרטגיה מועצמת ברובד משמעותי נוסף, והוא לימודי ניהול היזמות, תחום שקשור בטבורו ללימודי האסטרטגיה. חשיבה אסטרטגית נכונה היא אחד התנאים להצלחה במיזמים חדשים. תכנית הלימודים תתמקד בפן הניהולי-אסטרטגי של המיזם ולא בפן הניהולי-טכנולוגי. ההתמחות תשתלב עם מועדון היזמות אונו, שמהווה מסגרת להתנסות מעשית בתחום היזמות.
תכנית הלימודים שלנו לתואר.M.B.A, הינה תכנית עשירה ומגוונת הבנויה על הניסיון המצטבר של אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם ועל הניסיון רב השנים של סגל הפקולטה. הסטודנטים נחשפים למחקרים העדכניים ביותר בתחום, כמו גם לניסיון המקצועי העשיר של הסגל, המשולבים בקורסי ההתמחות השונים. הלימודים מיועדים להכשיר מנהלים ומנהלות לתפקידי ניהול בכירים בעלי יכולת הבנה מעמיקה של עולם העסקים.

מסלול הלימוד:
◄ מחזור ינואר 2021 | מתחילים בתאריך 15.1.2021
קרית אונו
ב’ בין השעות 16:00-22:15
ו’ בין השעות 8:00-14:15
הלימודים מתקיימים במתכונת מקוונת דרך מערכת ZOOM

יתרונות הלימודים בקריה האקדמית אונו:
◄ סגל ההוראה- מרצים בוגרי אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם, חוקרים מהשורה הראשונה בתחומם ומנהלים בכירים בעלי ניסיון רב ותרומה מוכחת הן בעולם העסקי והן בעולם הציבורי.
◄ חומר הלימוד מושתת על תורת הניהול מהבחינה התיאורטית, אך הוא מוגש עם דגש מיוחד על הפן היישומי.
◄ אנו מקיימים תכניות העשרה ייחודיות, הפועלות בשיתוף התעשייה ועולם העסקים, במטרה להכשיר את הסטודנטים להמשך דרכם המקצועית.
◄ בכיתות הלימוד מתקיימים לימודים אינטראקטיביים במסגרתם סיורים רבים בארגונים ובחברות בארץ ובעולם, התנסויות מעשיות וכן הרצאות אורח של בכירי המשק הישראלי.
◄ לאורך השנים הפכנו את הלימודים לחוויה המאפשרת מעבר להקניית כלים, יסודות וידע, גם מיומנויות שיפוט שהן הבסיס לחיים של מנהיגות מאתגרת, שתכוון אותנו לשינוי פני החברה בישראל.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות .M.B.A בהתמחות אסטרטגיה ויזמות עסקית בקריה האקדמית אונו.


כל מסלולי הלימוד של  הקריה האקדמית אונו


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649