הקריה האקדמית אונו

.M.B.A בהתמחות שיווק ופרסום

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

אודות:
אנו עדים כיום לשינויים מהירים ובלתי פוסקים בעולם השיווק. עקב כך יש צורך בראייה רחבה וארוכת טווח, בשילוב שליטה מלאה בכלים הנהוגים בפרקטיקה השיווקית. ההתמחות מקנה לסטודנט את שני המאפיינים הייחודיים האלה. מטרת התכנית היא להקנות לסטודנט תפיסת עולם שיווקית אשר תעניק לו כישורים להחדרת מוצרים חדשים, לבניית ערך של מותגים ולרכישת לקוחות נאמנים לאורך זמן. המרצים בההתמחויות הם בעלי ניסיון עשיר בתחום השיווק והפרסום, ובכללו ניסיון בעבודה על מותגים ישראליים ובינלאומיים מובילים. בנוסף להכשרתם ולפעילותם האקדמית הם השתתפו במגוון השתלמויות מקצועיות בחברות פרסום מובילות בעולם. בתכניות הלימודים של הקורסים משולבים כמרצים אורחים פרסומאים, מפרסמים ואנשי תקשורת שיווקית שהם מהמובילים בתחומם.
תכנית הלימודים שלנו לתואר.M.B.A, הינה תכנית עשירה ומגוונת הבנויה על הניסיון המצטבר של אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם ועל הניסיון רב השנים של סגל הפקולטה. הסטודנטים נחשפים למחקרים העדכניים ביותר בתחום, כמו גם לניסיון המקצועי העשיר של הסגל, המשולבים בקורסי ההתמחות השונים. הלימודים מיועדים להכשיר מנהלים ומנהלות לתפקידי ניהול בכירים בעלי יכולת הבנה מעמיקה של עולם העסקים.

מסלול הלימוד:
◄ א’- 16:30-22:00
◄ ו’-8:00-14:00
◄ או יום מלא א’ 8:00-22:00

יתרונות הלימודים בקריה האקדמית אונו:
◄ סגל ההוראה- מרצים בוגרי אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם, חוקרים מהשורה הראשונה בתחומם ומנהלים בכירים בעלי ניסיון רב ותרומה מוכחת הן בעולם העסקי והן בעולם הציבורי.
◄ חומר הלימוד מושתת על תורת הניהול מהבחינה התיאורטית, אך הוא מוגש עם דגש מיוחד על הפן היישומי.
◄ אנו מקיימים תכניות העשרה ייחודיות, הפועלות בשיתוף התעשייה ועולם העסקים, במטרה להכשיר את הסטודנטים להמשך דרכם המקצועית.
◄ בכיתות הלימוד מתקיימים לימודים אינטראקטיביים במסגרתם סיורים רבים בארגונים ובחברות בארץ ובעולם, התנסויות מעשיות וכן הרצאות אורח של בכירי המשק הישראלי.
◄ לאורך השנים הפכנו את הלימודים לחוויה המאפשרת מעבר להקניית כלים, יסודות וידע, גם מיומנויות שיפוט שהן הבסיס לחיים של מנהיגות מאתגרת, שתכוון אותנו לשינוי פני החברה בישראל.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות .M.B.A תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו.


כל מסלולי הלימוד של  הקריה האקדמית אונו


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649