High Q

פסיכומטרי

  • סוג הלימודים במוסד:
     מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ

אודות:
המורים שלנו עברו הכשרה ארוכה ומפרכת ועם השנים הבינו את הרצונות, הצרכים והרגשות שלך ואיך ללמד אותך בדרך שמתאימה לך. המורים שלנו מאמינים שהאחריות להבנה שלך מוטלת עליהם. המורים שלנו ידועים באינטיליגנציה הרגשית המפותחת שלהם ובניסיון שצברו עם מאות ואלפי תלמידים. הקשר האישי והחיבור הרגשי שתזכו לו עם המורה שלכם הם הדרך היחידה בה תוכלו ללמוד באופן שמתאים לכם.

Gamification:
Gamification הוא לימוד באמצעות משחק. באמצעות שיטה זו משלבים אלמנטים של משחקים במטרות של למידה. בשנים האחרונות משלבות החברות המובילות בעולם את משחקי הלימוד כחלק אינטגרטיבי בתכניות הלימוד שלהן.
High Q היא החברה היחידה בישראל שהפכה את תחום משחקי הלימוד לחלק משמעותי ומהנה בתהליך הלמידה לפסיכומטרי ובכך מקנה לתלמידיה יתרון משמעותי על שאר הלומדים לבחינה. מחלקות הפיתוח והמחקר של החברה בעולם ובישראל פיתחו וממשיכות לפתח יותר מעשרים משחקים שמאפשרים לימוד לבחינה במגוון תחומים. האופי האנושי הוא לבצע כל דבר טוב יותר כאשר הוא משולב בהנאה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בלימודים.
באמצעות המגוון הרחב של המשחקים תוכלו לשפר את אוצר המילים שלכם בעברית ובאנגלית, לשפר את הזיכרון, להתאמן בחישובים, להתאמן בהשלמת משפטים ועוד מגוון רחב של תחומי לימוד. את רוב המשחקים ניתן להוריד גם כאפליקציות כך שתוכלו ללמוד בכל זמן ומקום שתחפצו. אל תשכחו שהמורים שלכם מבצעים בקרה מתמדת על אופן השימוש וההישגים שלכם במשחקי הלימוד וידרבנו אתכם להשקיע עוד ועוד. מחקרים שנערכו על עשרות אלפי התלמידים שלמדו ב-High Q בשנים האחרונות מראים באופן ברור שעולם ה-Gamification הגדיל באופן משמעותי את זמן ההשקעה שלהם בלימודים, הוריד את רמת הלחץ והגביר את תחושת ההנאה במהלך תקופת ההכנה לקראת הבחינה.

כיתות קטנות:
הרבה יותר קשה ללמוד בכיתה שבה נוכחים כארבעים תלמידים מאשר בכיתה קטנה הרבה יותר.
עשרות שנים של ניסיון בהכנת תלמידים למבחן הפסיכומטרי הובילו אותנו למסקנה חד משמעית - כדי לספק את מלוא תשומת הלב והיחס האישי הנדרש לכל תלמיד ותלמידה יש ליצור מסגרת שתאפשר קיומם של תנאים אלו. כלומר - קורס פסיכומטרי מצויין מתאפיין בכיתות קטנות!

Selfclass - קורס ללימוד עצמי:
◄ 9 סימולציות בחינה מלאות בכתב.
◄ כל ספרי הקורס המעודכנים ביותר.
◄ אתר האינטרנט והאפליקציות שלנו - כל הטכנולוגיה בכף ידך!
◄ Lessons On Deman) LOD) כל שיעורי הקורס מופיעים כסרטונים מלאים באתר האינטרנט ומאפשרים צפייה בכל מה שלומדים בכיתות 24/7.
◄ מפת הדרכים - מדריך מפורט ללומד העצמי.

יחס אישי:
הקורס כולל שיחות אישיות עם המורה שמובנות בלוח הזמנים של הקורס בהן תנתחו יחד את היתרונות והחסרונות הפסיכומטריים שלכם. אתם תעשו זאת לאור ההתקדמות המקצועית ותבנו תכנית תרגול שמותאמת אישית לצרכים ולאורח החיים שלכם. העזרה האישית בכיתה, הזמינות התמידית באמצעי התקשורת השונים, שיעורי הבית האישיים והתכנית התפורה לצרכים שלכם הופכים את היחס האישי לחלק משמעותי במהלך הקורס.

בנוסף ניתן לשדרג את הקורס בדרכים שונות:
◄ מרתון - אפשרות להצטרפות למרתון באחת הכיתות שלנו שנערך במשך כשבועיים לפני הבחינה.
◄ שאלות ותשובות - מענה על שאלות פסיכומטריות שיהיו לך על ידי מורים מנוסים.
◄ מורה שילווה אותך באופן אישי מיום ההרשמה ועד ליום הבחינה.

סניפים:
◄ אשדוד ◄ אשקלון ◄ באר שבע ◄ כפר סבא ◄ זכרון יעקב ◄ חדרה ◄ חיפה ◄ ירושלים ◄ כרמיאל ◄ מודיעין ◄ נהריה ◄ נצרת עילית ◄ נתניה ◄ עפולה ◄ פתח תקווה ◄ קריון ◄ קרית אונו ◄ ראש פינה ◄ ראשון לציון ◄ רחובות ◄ שוהם ◄ תל אביב

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות פסיכומטרי - ב High Q


כל מסלולי הלימוד של  High Q


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649