אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר אקדמי

תואר ראשון בחינוך

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי הנדסה ,לימודי טכנאים / הנדסאים ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
      - שומרון

אודות:
מקצוע החינוך הינו מקצוע עם שליחות. סטודנטים המעוניינים לעסוק בתחום נדרשים להכשרה מקיפה. אוניברסיטת אריאל, מציעה תוכנית לימודים רב-תחומית ומעשית אשר תספק לסטודנט את הכלים אשר יאפשרו לו לגבש את השקפת עולמו, לדעת לפעול וללמד בעידן של שינויים במערכת החינוך וההבדלים הבין-דוריים, להבין את תהליכי קבלת ההחלטות הכוללים הכשרה בהעברת מסרים לקהלים ייעודיים, הגדרת מטרות והבנת יעדים חינוכיים. בנוסף, ירכשו הסטודנטים את הידע לשימוש בכלי עזר להוראה וחוויה לימודית, כלים הכוללים שילוב טכנולוגיות מחשוב מתקדמות במערכות החינוך וההוראה ויישומם בפעילות מול מגוון אוכלוסיות. כל זאת יעשה דרך קורסים תאורטיים וסדנאות מעשיות בתחומי החינוך, הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה והפילוסופיה, יחד עם קורסים מתודולוגיים בשיטות מחקר איכותניות וכמותיות.

יתרונות הלימודים:
◄ לימודי החינוך באוניברסיטת אריאל משלבים תיאוריה עם פרקטיקה והסטודנטים יכולים לתרגל הוראה במרכז הסימולציות הייעודי באוניברסיטת אריאל הכולל תרגול עמידה בפני קהל, צילום, ניתוח יכולות אינדיבידואליות וסקירת מומחים.
◄ החוג לחינוך מאפשר שילוב אינטרדיסציפלינרי של תחום חינוך עם פסיכולוגיה, סוציולוגיה, כלכלה, מדעי המחשב, מתמטיקה, ספרות, תולדות עם ישראל ועוד. השילוב מאפשר למחנך העתידי להתמחות בחינוך בתחום שהוא מעוניין בו כמו כן שילוב הדיסציפלינות שונות, מאפשר השתלבות בתחום המחקר וכן בשדה החינוך – בהדרכה והוראה בנושא.
◄ בחוג לחינוך מלמדים חוקרים ואנשי אקדמיה המשלבים עשייה חינוכית מוכחת והובלה של תהליכים בשדה החינוך בישראל ובעולם.

מגמות לימוד:
כל סטודנט בחוג לחינוך יוכל להתמקד, החל מהשנה השנייה ללימודיו, באשכול לימודים של יעוץ חינוכי. תחום זה חושף בפני הסטודנט את הייחוד שבעבודת היועץ החינוכי בבית הספר. תכנית הלימודים של המסלול משלבת היבטים עיוניים ומעשים.

אפשרויות תעסוקה והמשך לימודים:
◄ בוגרי החוג לחינוך יכולים ללמוד לתעודת הוראה במקביל ללימודים בחוג ולהשתלב בתחום במוסדות החינוך השונים בארץ. בנוסף יוכלו הבוגרים לעסוק בתחומים פדגוגים בהתאם למגמה אותה בחרו: ייעוץ חינוכי, שילוב טכנולוגיות בהוראה, הכשרת מורים, וניהול מערכת החינוך.
◄ ניתן לשלב לימודים בחוג זה עם מגוון חוגים במסגרת המסלול הדו חוגי. מומלץ לשלב את הלימודים בחוג לחינוך עם הלימודים בחוג לפסיכולוגיה, כלכלה, קרימינולוגיה או המחלקה הרב-תחומית ובכך לשלב את הידע בדיסציפלינה אחת עם חינוך והוראה בתחום.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון בחינוך באוניברסיטת אריאל


כל מסלולי הלימוד של  אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר אקדמי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649