האקדמיה לפיננסים

מסלול דואלי - ייעוץ השקעות פנסיוני

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן,באר שבע והדרום,ירושלים והסביבה,השרון,חיפה והסביבה,שפלה

מוכר לפיקדון חיילים משוחררים
הקורס מתקיים בסניף ת"א בלבד!

אודות:
ביטוח פנסיוני הוא תעודת הביטוח שלנו במקרים של פגיעה ביכולת הפרנסה שלנו לכן האקדמיה לפיננסים פיתחה מסלולי לימודי ביטוח וייעוץ פנסיוני המתמקדים בהכשרה מקצועית וממוקדת בחינה, שמטרתם מעבר של בחינות הרשות לניירות הערך ומשרד האוצר בזמן קצר, תוך לימוד ממוקד ואפקטיבי והקפדה על רמת לימודים בלתי מתפשרת. שעות לימוד באקדמיה לפיננסים הינן רבות ביותר ומקיפות. שוק ההון הוא הכוח שהלכה למעשה מניע את כלכלת המדינה שלנו ואת כלכלת העולם המערבי כולו. כמעט כל אחד מושקע בצורה כזו או אחרת בשוק ההון, בין אם בחסכונות הפנסיוניים שלו, בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות או בהשקעות שהוא מבצע לפרנסתו. בהתחשב בכך, יועצי השקעות הופכים לאנשי מקצוע חשובים במיוחד עבור החברה שלנו כולה, ומדובר במקצוע שבשביל לעסוק בו צריך מקצועיות רבה מחד, ומאידך גם יסודיות ויכולת ניצול הזדמנויות. ברמה הטכנית, בשביל לעסוק בייעוץ השקעות אנחנו צריכים לעבור את בחינת הרישיון מקצועית א’, ולשם כך אנחנו צריכים מסגרת איכותית של לימודי ייעוץ השקעות.

תכנית הלימודים:
◄ מסלול לימודי ביטוח פנסיוני נדרש לקבלת רישיון יעוץ פנסיוני / משווק פנסיוני / סוכן ביטוח פנסיוני. במסגרת המסלול יש צורך ב 6 בחינות. ארבע של הרשות לניירות ערך ועוד שתי בחינות של משרד האוצר. בנוסף, לקבלת רישיון יעוץ פנסיוני יש צורך בתקופת התמחות בת 6 חודשים.
◄ לקבלת רישיון יועץ השקעות יש צורך ב - 5 הבחינות הבאות של הרשות לניירות ערך + התמחות בת 6 חודשים.
◄ רשות ניירות ערך מקיימת בחינות במקצועות השונים בתל אביב פעמיים בשנה

מטרת הקורס:
◄ במסגרת לימודי ביטוח לקראת קבלת הרישיון ומעבר המבחנים המכשירים אותנו כיועצי ביטוח פנסיוני, אנחנו צריכים להתמקד במספר נושאים ולגעת בתחומים רבים. בתור התחלה, עלינו לעבור קורס ביטוח הנוגע ביסודות הביטוח. אחרי קורס יסודות הביטוח, אנחנו צריכים לעבור מיקוד של לימודי ייעוץ פנסיוני במסגרת קורס ביטוח פנסיוני. לימודי ביטוח פנסיוני מסתכמים בקורס גמר פנסיוני, שנותן לנו את ההכשרה הנקודתית לעיסוק בשיווק ובייעוץ פנסיוני.
◄ קורס יועץ השקעות עושה יותר מלהכין אותנו למבחן מקצועית א’. לימודי ייעוץ השקעות מקיפים ורציניים נותנים לנו מצד אחד את הכלים הדרושים למעבר המבחנים הרלוונטיים, אך יותר מכך הם גם נותנים לנו את ההבנה המקיפה והמקצועית בשוק ההון כולו ובתהליכים שמתרחשים בו. הירידה הזו לפרטים היא מה שמבדיל אותנו ואת המסגרות הלימודיות שלנו מכל גוף אחר – יותר מלהבטיח למי שלומד ברצינות את מעבר הבחינות, אנחנו מבטיחים לכם השתלבות מוצלחת בעולם הפיננסי באופן מעשי. אנחנו ניתן לכם את הכלים שנחוצים לכם במסגרת קורס יועץ השקעות, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללמוד ביסודיות ולספוג את הידע הרב של המרצים המקצועיים שלנו.

התחייבות להשמה לעבודה בסיום הקורס

בין נושאי הלימוד:
◄ קורס כלכלה*
◄ קורס מימון וסטטיסטיקה *
◄ קורס חשבונאות*
◄ קורס יסודות הביטוח (בחינת משרד האוצר)
◄ קורס גמר פנסיוני (בחינת משרד האוצר)
◄ קורס מקצועית א’
◄ קורס אתיקה ודיני ני"ע
*בעלי תואר בכלכלה, מנע"ס, בנקאות, חשבונאות - פטורים מהבחינות ב: כלכלה, מימון וסטטיסטיקה וחשבונאות.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס ייעוץ פנסיוני


כל מסלולי הלימוד של  האקדמיה לפיננסים


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649