מכללת אורנס סניף חיפה - מכללה לניהול והכשרה מקצועית

טכנאי מכשור רפואי התמחות מעשית רמבם

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     חיפה והסביבה - ההסתדרות 54, חיפה

אודות:
בעידן התפתחות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת בעשור האחרון נדרש כוח אדם מיומן לתחזק ולטפל במגוון הרחב של הציוד המשמש את ענפי הרפואה בכל התמחות החל ממד החום הקטן עד למכשיר MRI הגדול. אם התברכתם בכישורים טכניים טובים ואתם מעוניינים לנצל אותם על מנת להשתלב בעבודה חשובה, מרתקת ומאתגרת בעולם הפרא-רפואה – הלימודים בקורס טכנאי מכשור רפואי יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי הכשרה מקצועית אלו יקנו לכם הסמכה יוקרתית בתחום מבוקש זה, ההולך וצומח במהירות, והם יכולים להוות עבורכם את תחילתה של קריירה משגשגת ומרתקת.

מטרת הקורס:
עולם הרפואה המודרני מתבסס רבות על פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים – ובדיקות רבות, כמו גם ניתוחים וטיפולים, המערבים שימוש במכשירים אלו, הדורשים, כמובן, עבודת תחזוקה שוטפת. טכנאי מכשור רפואי אחראי על תחזוקת מכשור זה, כמו גם על איתור תקלות ותיקונים – במידה והללו נדרשים. כמו כן, אחראי הטכנאי על ביצוע הדרכות שוטפות לצוות הרפואי וחידוד נהלי השימוש במכשיר על מנת להאריך את חייו ולשפר את תפוקתו. הכשרת טכנאי מכשור רפואי מטעם מכללת אורנ’ס לניהול מותאמת מעת לעת בהתאם לחידושים ולפיתוחים הטכנולוגיים בתחום זה, על מנת להכשיר את הטכנאים הטובים ביותר בתחום ולהקנות להם ידע נרחב, מקצועיות ומיומנות.

קהל היעד:
הלימודים בקורס טכנאי מכשור רפואי מיועדים לאנשים בעלי אוריינטציה טכנית ומשיכה לתחומי הבריאות, הרפואה, המחשבים והטכנולוגיה, המעוניינים להשתלב בשלל העבודות בתחום מרתק זה.

מתכונת הלימודים:
◄ 10 חודשים לחסרי ידע בחשמל ואלקטרוניקה או 7 חודשים לבעלי ידע בחשמל ואלקטרוניקה.
◄ פעם בשבוע בשעות הערב.

תנאי קבלה:
◄ 12 שנות לימוד.
◄ ראיון קבלה אישי ובחינת התאמת הסטודנט למסלול.

תעודות:
◄ תעודה גמר מטעם מכללת אורנ’ס לניהול בשיתוף ביה"ח רמב"ם.
◄ תעודה עם היכר בינלאומי שתאפשר לכם הכרה גם בשאר מדינות העולם.

אפשרויות תעסוקה:
טכנאי מכשור רפואי מוסמך מטעם מכללת אורנ’ס לניהול יוכלו לעבוד בבתי החולים, במכונים השונים, במפעלים המייצרים מכשור וציוד רפואי וכן גם בתחום של מכירת מכשור רפואי ושיווקו.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות טכנאי מכשור רפואי התמחות מעשית רמבם במכללת אורנס סניף חיפה.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת אורנס סניף חיפה - מכללה לניהול והכשרה מקצועית


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649