המכללה האקדמית הדסה ירושלים - מסלול אקדמי

תואר שני במדעי המחשב

  • סוג הלימודים במוסד:
     מכינות/פסיכומטרי/בגרויות
  • אזור גיאוגרפי:
     ירושלים והסביבה - רחוב הנביאים 37 ירושלים

אודות:
ההיי-טק הישראלי, נמצא בהתפתחות מתמדת וזקוק לאנשי מקצוע מעולים בתחומים "החמים", למובילי דרך ולמנהיגים טכנולוגיים. המכללה האקדמית הדסה, שמה לה כיעד להצעיד את הלומדים בה, לתפקידי מפתח בתעשיות הטכנולוגיות המתקדמות ולפיכך גאה להציג בפניכם, בוגרי תארים ראשונים במקצועות טכנולוגיים, את התואר השני במדעי המחשב.

תכנית הלימודים לתואר שני במדעי המחשב מורכבת ממגוון רחב של נושאים בתחומי התוכנה, החומרה והמערכות וכוללת שתי התמחויות מבוקשות:
◄ סייבר ואבטחת מידע
◄ ביג דאטה ולמידת מכונה
כל אלו מקנים לבוגרים את הידע והכלים המקצועיים הדרושים להם על מנת להתקדם לתפקידי ניהול והובלת צוותי פיתוח בתחומים חדשניים, הניצבים בחזית הטכנולוגיה.

למי מיועד?
מסלול לימודים לקראת תואר מוסמך במדעי המחשב המיועד לבעלי תואר בוגר במדעי המחשב או בתחום מדעי או הנדסי קרוב.

משך הלימודים המתוכנן במסלול זה הוא בין שנתיים (ארבעה סמסטרים) לבין ארבע שנים (שמונה סמסטרים). תוכנית הלימודים במסלול זה נבנית באופן המאפשר לאנשים העובדים בתחומי המחשבים לשלבה עם עבודתם. מסלול זה כולל קורסי חובה, קורסי בחירה, סמינר, פרויקט גמר מחקרי ובחינת גמר מקיפה בסיום הלימודים.

תכנית המוסמך מיועדת גם לבעלי תואר בוגר במקצוע מדעי או הנדסי שאינו מדעי-המחשב או הנדסת-תכנה אשר מעוניינים לעשות הסבה למדעי המחשב, ולהשתלב באופן זה בתעשיית ההיי-טק. תלמידים אלה ידרשו להשלים נושאים אותם הם לא למדו בבוגר (בעיקר בתחומים: תכנות מתקדם, תיאוריה של מדעי המחשב), משך ההשלמה, והאופן בו יערכו לימודי ההשלמה יתואם עם כל תלמיד באופן אישי. התלמידים המשלימים את לימודיהם לתואר מוסמך, כמו גם כאלה הלומדים לתואר מוסמך, נהנים מליווי צמוד, ותמיכה אישית מצד סגל התכנית, על מנת לסייע להם להצליח בלימודים בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר המתאימה למצבם.


כל מסלולי הלימוד של  המכללה האקדמית הדסה ירושלים - מסלול אקדמי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649