אוהלו בקצרין רמת הגולן- המכללה האקדמית לחינוך והוראה

תואר ראשון ותעודת הוראה B.Ed אנגלית

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי חינוך והוראה
  • אזור גיאוגרפי:
     הגליל והגולן

אודות:
מחצית מן המקצועות סביבכם עתידים להיעלם, וקרוב מכפי שחשבתם.
מקצוע ההוראה לעומת זאת נמצא בחמישייה הפותחת לצד רופאים, מנהלים בכירים ומומחי מסחר, שאינם עומדים להיכחד או להצטמצם בעקבות תהליכי אוטומציה בזמן הקרוב.
אנחנו מאמינים כי מורה לאנגלית צריך להיות בעל שליטה יוצאת דופן בשפה האנגלית ובשיטות הוראה מתקדמות כדי להכין את התלמידים לזירה הבינלאומית והטכנולוגית באופן המיטבי. באמצעות ההוראה החדשנית ושילוב הטכנולוגיה במהלך הלימודים במכללת אוהלו ואחרי כן בכיתת האנגלית שלכם – תהיו בטוחים שהתלמידים שלכם יחכו לשיעורים שלכם.

מידע כללי:
תכנית הלימודים באוהלו מכשירה אתכם כמורים לאנגלית בבתי-ספר יסודיים ועל יסודיים, במהלך הלימודים תרכשו ידע עדכני בהוראת השפה האנגלית, תחזקו את הביטחון שלכם לדבר ולכתוב באנגלית, תצברו ידע שימושי במחקר השפה ותרחיבו את הידע על התרבות האנגלו-אמריקאית.
במהלך הלימודים סטודנטים המעוניינים בכך, יטוסו לסיור מרתק בלונדון כדי להעמיק את הידע ולחוות מקרוב את התרבות האנגלית ולא רק ללמוד עליה בכיתה.

יתרונות הלימודים:
כבוגרי החוג להוראת אנגלית תהיו זכאים ל-3 תעודות:
◄ תואר ראשון בחינוך (B.Ed)
◄ תעודת הוראת אנגלית (רב גילאי)
◄ תעודת עיצוב טכנולוגיה חדשנית בהוראת האנגלית
A Designer of Innovative Technology For English Instruction

◄ תעודת עיצוב טכנולוגיה חדשנית בהוראת האנגלית
A Designer of Innovative Technology For English Instruction
ההכשרה בחוג לאנגלית כוללת תעודה ייחודית זו למכללת אוהלו - עיצוב טכנולוגיה חדשנית בהוראת האנגלית. בוגרי הקורס יוכלו להטמיע בבתי הספר בהם יעבדו הוראה חדשנית בשילוב טכנולוגיה בכיתת האנגלית.

אופק תעסוקתי:
בוגרי מסלול הוראת האנגלית של מכללת אוהלו מבוקשים מאוד במגזר הציבורי, הקהילתי והפרטי, זאת בזכות הכשרה מקצועית וייחודית, הכוללת בתוכה 30% התנסות מעשית- יותר מכל מוסד לימודים אחר להכשרת מורים. אוהלו מתהדרת ב 90% השמה של בוגריה במגוון רחב של תפקידים במערכות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, כמורים לאנגלית, רכזי תחום אנגלית שכבתי/בית ספרי ואף הוראה פרטית בנוסף למשרות אלו.
אם חשבתם שלימודי חינוך והוראה מכשירים אתכם אך ורק לבתי הספר והגנים אז דעו לכם שהאפשרויות רחבות בהרבה. תואר בחינוך ותעודת הוראה מעניקים לכם כלים להוביל תפקידים רבים גם במסגרת חינוך בלתי פורמאלי ובתוך הקהילה, בין אם בעמותות, בתי ספר דמוקרטיים, אנתרופוסופיים, פנימיות, מתנ"סים וחוגים, תפקידי ניהול מובילים של רכזים חברתיים ועוד. כמו כן זה יכול להיות גם הצעד הראשון שלכם להשתלב במקצועות הטיפול. הרבה מן הבוגרים במקצועות החינוך שמקבלים כלים והכשרה לעבודה עם אנשים, בין אם בקבוצה או בין אם אחד על אחד, ממשיכים למקצועות טיפוליים נוספים. מקצועות כגון טיפול בעזרת בע"ח, תרפיה באמנויות, תרפיה בתנועה ובמוזיקה ועוד.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות תואר ראשון ותעודת הוראה B.Ed אנגלית במכללה האקדמית אוהלו.


כל מסלולי הלימוד של  אוהלו בקצרין רמת הגולן- המכללה האקדמית לחינוך והוראה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649