המכון לאסיה

קורס תאית במגוון רמות

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן

הקורס מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים
מסלול לימודי ערב

קורס תאית למתחילים:
קורס תאית למתחילים מעניק יכולת ניהול שיחה ברמה בסיסית, אוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית. במסגרת הקורס ילמדו התלמידים את המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים. כל הקורסים ללימודי תאית של המכון לאסיה מועברים על ידי מנחים מקצועיים, ילידי תאילנד ודוברי תאית כשפת אם, בעלי תעודת הוראה וניסיון רב שנים בלימוד השפה התאית בישראל.
בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודת סיום קורס תאית למתחילים מאת בית הספר לשפות של מכון אסיה.

הקורס מוכר לגמול השתלמות!

קורס תאית למתקדמים:
המשך הקניית הידע והכרת השפה התאית, מיומנויות שיחה וכתיבה. קורס תאית למתקדמים מעניק יכולת ניהול שיחה ברמה מתקדמת יותר, אוצר מילים רחב יותר ושימושי לשיחה יומיומית. כמו כן, במסגרת הקורס התלמידים ימשיכו להעמיק את הידע הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים. בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודת סיום קורס תאית למתקדמים מאת בית הספר לשפות של המכון לאסיה.

שיעורים פרטיים:
המכון לאסיה מציע שיעורים פרטיים בשפה התאית בכל רחבי הארץ מהצפון עד הדרום. השיעורים הפרטיים מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים ומועברים ע"י מיטב המורים של המכון לאסיה דוברי השפה כשפת אם ובעלי ניסיון רב בהוראת השפה בארץ. הקורסים מתואמים אישית לצרכיי הלקוח תוך בניית תוכנית לימוד מסודרת והתקדמות פרטנית לפי קצב התלמיד. לימוד בשיעורים פרטיים יכול להתקיים במשרדי הלקוח, בבית הלקוח או בבית המורה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס תאית במגוון רמות


כל מסלולי הלימוד של  המכון לאסיה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649