מכללת מדיטבע

הילינג אנרגטי

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן - פתח תקווה

אודות:
הילינג הוא עבודה על תדרי האנרגיות הנמצאים בגוף. טיפול בשדה האנרגטי והצ’אקרות. התפיסה העומדת מאחורי שיטת ההילינג, בניגוד לתפיסה המדעית (השואפת להסביר, "להראות" ולהוכיח את כלל התופעות בעולם שלנו), מייחסת את התופעות הקשורות לגוף האדם כתופעות שלWHOLE - מכלול, שלם - הקשור לגוף לנפש ולרגש כאחת (מכאן רפואה הוליסטית). שיטה זו היא שיטה עתיקה, יעילה ומועילה שהשפעותיה עדיין לא ניתנות להסבר באמצעות הכלים המדעיים של היום. על פי תפיסה זו מחלות של הגוף עלולות לנבוע מבעיות רגשיות ולהיפך, מצב רגשי עלול לנבוע מתופעות פיזיות (פסיכו-סומטי או סומטו-פסיכי) אנחנו נלמד לחפש את החיבור הפיזי-רגשי המביא לכאב.
על מנת להתעסק עם הילינג עלינו ל "עדן" ול"חדד" את החושים שלנו עצמנו כמטפלים. כל אחד מתחבר לשיטה בהתאם לאופי שלו ולרמת המודעות שלו. ובעצם הטיפול המיוחד הזה, מתאפשרים טיפול וריפוי הן במטופל והן במטפל עצמו. טיפול ההילינג עובד על הרמות הכי מעודנות ורכות של הרגש.
עיקר הגישה להילינג היא גישה חווייתית. במהלך הקורס נלמד להרגיש את הדברים, להביא אותם לרמה החושית וזאת בעזרת שיטת המגע, הגישה המכלולית וראיית ההילה. נוכל להשתמש בשיטה בכל זמן שנרצה וברמה שנבחר.
כוונותיו ורצונותיו החיוביים של המטופל לריפויו הם הנדבך החשוב ביותר ליעילותו של ההילינג. גם אם המטופל ספקן אנחנו נסייע לו להתאזן ולקבל כוחות להמשך ההתמודדות עם המחלה. כל זאת נעשה ברגישות, ללא פגיעה בזכות הבחירה החופשית של מטופל ותוך:
צניעות
פתיחת הלב וקבלה
הקשבה
הדרכת המטופל (ללא מתן ייעוץ)
וללא התערבות כלשהי בטיפוליו

על הקורס:
בקורס נלמד את הטכניקה של הזרמת האנרגיה בגוף בכיוון הנכון על מנת לסייע לו להגיע לאיזון.

נושאים נלמדים:
◄ השדה האנרגטי
◄כללי זהירות, הגנות אנרגטיות כולל הסביבה הטיפולית
◄ האנרגיה של התימוס
◄ ריאקציות
◄ הילה
◄ היד האנרגטית
◄ צ’אקרות, כולל טיפול לכל צ’אקרה
◄ קוטביות
◄ טיפול ממוקד, טיפול נגד כאבי ראש
◄ טיפול בחיות
◄ טיפול עצמי
◄ טיפול מרחוק

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות הילינג


כל מסלולי הלימוד של  מכללת מדיטבע


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649