מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם מכבי טבעי

אימון הוליסטי (קואצינג)

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי רפואה משלימה ,לימודי תעודה ,ייעוץ והכוונה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן


תכנית לימודים יוקרתית בשיתוף מקצועי בלעדי עם מכבי טבעי!
סניפים: ת"א


אודות:
אימון הוא תהליך המאפשר הצלחה והגשמה של כל משאלות ליבנו. לכולנו יש חלומות, שאיפות, מטרות ורצונות לחיים טובים יותר ומאושרים יותר. תהליך אימון מקצועי ואפקטיבי מאפשר ליצור בהירות, להרגיש טוב, להעז, לפרוץ קדימה ולהפוך חלומות ומטרות למציאות חיים.
האימון ההוליסטי מהווה את השלב הבא בעולם האימון. גישת האימון ההוליסטי רואה באדם יצירה רב ממדית, המורכבת מגוף, תודעה ונפש (Body - Mind - Soul) ומאפשרת עבודת עומק המביאה לכדי טרנספורמציה אישית המתרחשת ביתר עוצמה כאשר אנו משלבים בין שלושת המרכיבים של ההוייה האנושית. האימון ההוליסטי הוא שיטה ייחודית המבוססת על האימון הקלאסי (Coaching) ומרחיבה ומעמיקה לעולמות נוספים מתחום הריפוי ההוליסטי שבו מתמחה מכללת רידמן.
התכנית ללימודי אימון הוליסטי במכללת רידמן היא מסע חוויתי, מרתק ורב עוצמה להגשמה אישית ומקצועית, אשר יאפשר לך פריצת דרך אישית ושינוי מהותי בחייך, ובמקביל יכשיר אותך להיות מאמן הוליסטי מהשורה הראשונה מצויד בארגז כלי אימון מקצועי, רחב ואפקטיבי. התכנית זכתה להכרה מלאה של לשכת המאמנים בישראל ומהווה פריצת דרך ועליית שלב בעולם האימון.

תכנית הלימודים:
את תכנית הלימודים יצרנו בהתבסס על ניסיון רב שנים של מיטב המאמנים והמטפלים בישראל, והיא מבוססת על למידה חווייתית המשלבת תיאוריה ופרקטיקה.
התכנית מחויבת לשלוש מטרות מובילות:
◄ תכנית מקצועית ללימוד האימון ברמה הגבוהה ביותר, תוך הגברת יעילות והצלחת תהליך האימון באמצעות יצירת מאמן בעל כלים רחבים ואמיתיים.
◄ יצירת טרנספורמציה אמיתית בקרבם של משתתפי הקורס. עשייה פרקטית ותובנות רבות שתסייענה למשתתפים באיכות חייהם האישיים בכלל ובפיתוח הקריירה בפרט.
◄ חוויה, הנאה ועניין - כל שיעור עסיסי, חווייתי, מגוון ומרתק.
בשנה א’ נכיר את המודל האימוני ונחווה בעצמנו תהליך אימוני מעורר מחשבה ומציף מוטיבציה לקראת שינוי מחשבתי ורגשי. בשנה זו ניפגש עם עולמות תוכן מרתקים, ביניהם: אימון קלאסי, אימון אונטולוגי, אימון נרטיבי, אימון רגשי, אינטליגנציה רגשית, פסיכולוגיה חיובית, טכניקות לחיזוק והעצמה, אופטימיות ואחריות אישית, מוטיבציה ואמונה, ביטחון עצמי וערך עצמי. בנוסף, ניפגש עם מגוון רחב של כלים טיפוליים, כגון: דמיון מודרך, ביופידבק, נשימות, טכניקות להפגת מתח ולחץ, פוקוסינג, מוסיקה, צבעים, מדיטציה, סיפורים ומשלים.
שנה ב’ תוקדש להתנסות מעשית - פרקטיקום. בשנה זו יוצאים הסטודנטים אל עולם האימון ומתחילים לאמן בעצמם תחת הדרכה על ידי סופרוויזורים מוסמכים המוכרים על ידי לשכת המאמנים.

תעודה:
בסיום שנה ב’ תוענק תעודת "מאמן אישי הוליסטי" מטעם מכללת רידמן ועל פי דרישות לשכת המאמנים בישראל.

השתלבות תעסוקתית:
בוגרי התוכנית להכשרת מאמנים הוליסטיים במכללת רידמן, מסיימים את התכנית כשהם עשירים בידע מקצועי ובביטחון עם ארגז כלים רחב ורב ממדי הכולל מיומנויות רבות מעולמות שונים. התכנית מתאימה לכל מי רוצה ליצוק משמעות לחייו ולבחור בקריירה אשר תשאיר חותם ותתרום לחייהם של רבים אחרים.

יתרונות בלימודי אימון הוליסטי ברידמן:
◄ ללמוד אימון (Coaching) ברמה הגבוהה ביותר בשילוב גישות טיפוליות ורוחניות
◄ לעבור מסע אישי ומקצועי בתכנית "משנה חיים" שבכוחה ליצור שינוי משמעותי בחייך
◄ לעבור מגוון התנסויות חווייתיות אינטנסיביות: הרצאות ודיונים, סימולציות רבות בעבודה בצוותים והתנסות בדמיון מודרך ומדיטציה
◄ לעבור התמחות תחת סופרוויז’ן של מדריכי מאמנים מהשורה הראשונה בישראל
◄ לקבל הכרה מלשכת המאמנים בישראל

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות אימון הוליסטי (קואצינג).


כל מסלולי הלימוד של  מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם מכבי טבעי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649