מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם מכבי טבעי

טווינא - אמנות המגע הסיני

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי רפואה משלימה ,לימודי תעודה ,ייעוץ והכוונה
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן


תכנית לימודים יוקרתית בשיתוף מקצועי בלעדי עם מכבי טבעי!
סניפים: ת"א


אודות:
שיטת הטווינא נלמדת במכללת רידמן ברמה מקצועית ומעמיקה כפי שהיא נלמדת באוניברסיטאות בסין. צוות מרצים איכותי בעל ותק וניסיון רב בטיפול ובהוראת טווינא.מנהל המגמה: בני מרמור (I.A.TCM) Dip.CM. התוכנית מאפשרת המשך ללימודי רפואה סינית. דגש רב מושם על החלק ההתנסותי, המעשי בתכנית הלימודים אשר מביא את הסטודנטים לרמה מקצועית גבוהה ביותר ומשרה בם ביטחון ביכולתם לטפל. תכנית זו מעניקה כלי טיפולי רפואי ברמה גבוהה ביותר ומאפשרת לסטודנטים להיבנות כמטפלים איכותיים המבוקשים לעבודה במגוון שירותי הבריאות, בתי החולים והמרפאות הפרטיות ברחבי הארץ.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות טווינא - אמנות המגע הסיני.


תוכנית הלימודים:
◄ הלימודים נמשכים שלוש שנים וכוללים שלושה מרכיבים עיקריים: לימודי בסיס ברפואה סינית*, לימודי טווינא, לימודי צ’י גונג וידע מקיף ומעמיק ברפואה מערבית.
◄ תכנית הלימודים מבוססת על ניסיונו רב השנים של מנהל המגמה, בני מרמור, ממובילי תחום הטווינא בישראל אשר ריכז את תחום הרפואה הסינית המסורתית בכללית רפואה משלימה בתשע השנים האחרונות.
◄ תכנית לימודים אינטגרטיבית ורחבה הבנויה באופן הדרגתי וחוויתי וכוללת את הידע הבסיסי של הרפואה הסינית, לימודי צ’י גונג ורפואה מערבית המבוססת על המחקרים העדכניים ביותר - כדי לאפשר את השתלבותם של בוגרי התכנית במוסדות הרפואיים הקונבנציונאליים.
◄ שנה ג’ מוקדשת להתמקדות מקצועית בתחום האורתופדיה, כולל חשיפה לתכנים ברמה מקצועית גבוהה על בסיס טכניקות מהפיזיותרפיה והאוסטיאופתיה. שנה זו מכינה את הסטודנטים לניהול מרפאה פעילה לקראת השתלבותם במערך המטפלים הארצי.

תעודות והסמכות:
◄ תעודות מוענקות החל מסיום שנה א’ ומאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום.
◄ בסיום שנה ב’ מוענקת תעודת מטפל מוסמך בטווינא, בסיום שנה ג’ מוענקת תעודת בכיר עם התמחות ב- Manual Therapy.
◄ מצטייני התכנית יכולים להגיש את מועמדותם לתכנית היוקרתית להכשרת חוקרים המשותפת למכללת רידמן ולכללית רפואה משלימה בניהולו של ד’ר מוטי לוי M.D..

השתלבות תעסוקתית:
◄ ליווי צמוד של חטיבת ’רידמן קריירה’ – חטיבת ההשמה הגדולה בישראל בתחום הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית, הפועלת בשיתוף פעולה עם המעסיקים המובילים בתחום.
◄ מכבי טבעי מעניקה לבוגרי המגמה לטווינא של מכללת רידמן עדיפות בקבלה לעבודה כמטפלים ברשת מרפאותיה.

כל מסלולי הלימוד של  מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם מכבי טבעי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649