מכללת מדיאטק ג’ון ברייס

ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     חיפה והסביבה - שדרות ההסתדרות 46 חיפה

כולל עולמות Mobile, Agile, Cyber, BI & Big Data, Product Management
מסלול ניתוח מערכות המורחב בג'ון ברייס הדרכה, מוכר ע"י הלשכה למנתחי מערכות בישראל


אודות הקורס:
חברת ג’ון ברייס הדרכה, מקבוצת מטריקס, מרכז הדרכה המוביל בתחום הדרכת מחשוב בארגונים, מקיימת קורס ניתוח מערכות מידע המותאם לטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
הקורס מכשיר את בוגריו למקצוע המבוקש של ניתוח המערכות ומשלב מתודולוגיות בניתוח, אפיון ועיצוב עם טכנולוגיות המחשוב החדשות ביותר. בקורס נלמדת מתודולוגיה מונחית אובייקטים, על פי גישת ה – UML המובילה והנפוצה בתחום פיתוח המערכות כמו גם מתודולוגיות מובנות (קלאסיות).

קהל יעד:
בוגרי מדעי המחשב, מפתחי תוכנה, מהנדסי תעשייה וניהול, אקדמאים, או מנהלים המעוניינים להשתלב בתהליכי הגדרת דרישות ואפיון מערכות המחשוב בארגון.

תכנית הלימודים:
במסגרת הקורס נלמדים עקרונות בארכיטקטורת מערכות מידע (System Architecture), תקני תיעוד, דוגמת נוהל מפת"ח ואחרים.
הקורס משלב לימוד של כלי ה - Case ככלי עזר לתהליכי האפיון והעיצוב אשר ישרת את התלמידים לצורך למידה, תרגול וביצוע הפרויקט ב - UML.
כלי ה -case יאפשר לתלמידים לשרטט, לשמור ולנהל את תרשימי מתודולוגיית ה - UML הנלמדת בקורס. אמצעות כלי ה -case נשרטט את מודל ה - Use Case, נבנה Activity Diagram לכל Use Case, Class Diagram למודל, Sequence Diagram עבור ה -Use Cases , ו - State Chart למחלקות הרלוונטיות.
תכני הקורס מתעדכנים לעתים קרובות בהתאם לטכנולוגיות החדשות ולדרישות השוק. מסיבה זו, התווספו לאחרונה לקורס נושאים מתקדמים רבים הקשורים לסביבות חדשניות, כגון: ניתוח מערכות ל-Mobile , עולם ה- Agile, Business Intelligence (BI + Big Data), SOA,Axure ,Rest + Micro Services , אבטחת מידע - Cyber, ניהול מוצר ומבוא לעולם Data Analysis.
* המכללה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתנאים הנוגעים לקורס על מנת להתאים את הלימודים לנסיבות שאינן בשליטתה. לרבות באמצעות שינוי מקום הלימוד, שינוי מועד פתיחת הקורס, החלפת מתכונת הלימוד ללימודים מקוונים, ו/או הקפאת הלימודים בקורס והמשכם לאחר חלוף הנסיבות שדרשו זאת ו/או כל שינוי אחר שיידרש לאור נסיבות שאינן בשליטת המכללה כאמור. בקרות נסיבות כאמור, המכללה תבחר ותיישם כל שינוי שידרש בהתאם למיטב שיקוליה המקצועיים.

משך הלימודים:
419 שעות לימוד:
◄ 244 שעות לימוד אקדמיות - פרונטליות
◄ כ- 175 שעות עבודה עצמית על משימות ופרויקטים
◄ תל אביב וירושלים: לימודי ערב 17:30- 21:45/ ערב משולב עם יום ו’ (09:00-13:15) ,שני מפגשים שבועיים
◄ הלימודים אינם מתקיימים בחגים ומועדים
◄ המכללה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בתנאים הנוגעים לקורס על מנת להתאים את הלימודים לנסיבות שאינן בשליטתה. לרבות באמצעות שינוי מקום הלימוד, שינוי מועד פתיחת הקורס, החלפת מתכונת הלימוד ללימודים מקוונים, ו/או הקפאת הלימודים בקורס והמשכם לאחר חלוף הנסיבות שדרשו זאת ו/או כל שינוי אחר שיידרש לאור נסיבות שאינן בשליטת המכללה כאמור. בקרות נסיבות כאמור, המכללה תבחר ותיישם כל שינוי שידרש בהתאם למיטב שיקוליה המקצועיים.


כל מסלולי הלימוד של  מכללת מדיאטק ג’ון ברייס


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649