האוניברסיטה הפתוחה

תואר ראשון בפסיכולוגיה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ,גוש דן,הגליל והגולן,באר שבע והדרום,ירושלים והסביבה,השרון,חיפה והסביבה,שפלה - כלל ארצי

אודות:
לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה מקנים לסטודנטים יֶדע נרחב ומעמיק בפסיכולוגיה, ומכשירים בוגרים בעלי יכולת למידה עצמאית, חשיבה ביקורתית, ונחישות הנדרשת ממי שמעוניין להמשיך בלימודיו לתואר שני מחקרי, או מאנשי מקצוע טיפוליים.
מאז תחילתה של תכנית זו סיימו אותה מאות רבות של סטודנטים, וחלקם המשיך את לימודיו בתכניות לתואר שני ושלישי באוניברסיטאות יוקרתיות בארץ ובעולם.
התכנית לתואר ראשון כוללת לימודי חובה בתחומי הפסיכולוגיה השונים, לימודי תשתית המקנים הבנה של דרכי המחקר בפסיכולוגיה, ולימודי בחירה המאפשרים לסטודנטים להעמיק בתחומים המעניינים אותם.

הלימודים מתקיימים בשלוש מתכונות: תכנית חד-חוגית לקראת קבלת תואר בוגר אוניברסיטה בפסיכולוגיה; תכנית חד-חוגית עם לימודי חטיבה במגוון תחומים; או תכנית דו-חוגית בצירוף עם מגוון חוגים אחרים. ניתן גם ללמוד לתואר במדעי החברה בהדגשת מדעי ההתנהגות, המשלב לימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה וניהול

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות המסלול לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.

לימודים באוניברסיטה הפתוחה – משתלבים במסלול החיים שלך
האוניברסיטה הפתוחה במסגרת לימודים גמישה, המאפשרת לשלב עבודה עם לימודים אקדמיים ברמה הגבוהה ביותר. באוניברסיטה הפתוחה לומדים בשיטות לימוד מגוונות – החל ממפגשים פרונטליים בעשרות מרכזי לימוד ברחבי הארץ ועד לימודים באמצעות טכנולוגיות הוראה חדשניות, לצד ליווי אקדמי צמוד בכל תקופת הלימודים.


כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649