האקדמיה למסחר- ברק קפיטל

אזור גיאוגרפי: גוש דן - אחד העם 9 ת"א

אולי אתה יכול! להיות סוחר בשוק ההון

עדכוני בורסה בכל מהדורת חדשות, דיווחים שוטפים על שערי המט’ח, עיתונים כלכליים מיוחדים, מדורי כלכלה ובורסה בכל שאר העיתונים, תכניות טלוויזיה על מצב הכסף...

שוק ההון הוא חלק מהיומיום של כל ישראלי, גם אם אין לו שום הבנה בכלכלה. למשיכה התמידית הזאת אל שוק ההון ישנה סיבה טובה - זהו המקום בו חלומות יכולים להתגשם. רק בשוק ההון באפשרותו של סוחר להניב רווח ניכר, בזמן קצר, רווח שאנשים אחרים לא מגיעיםאליו גם בעבודה של חיים שלמים. זו גם הסיבה שלמקצוע סוחר בשוק ההון אין אח ורע.

לאדם בעל הכישורים הנכונים והידע המתאים, שוק ההון מהווה שדה ציד בעל אופק אינסופי שליעדים והישגים חדשים. המתח, חלוקת הקשב למערכות המידע השונות, קבלת ההחלטות המהירה, האתגרים האינסופיים – כל אלה מקבילים את הסוחר בשוק ההון לטייס קרב או לנהג מרוצים. אלא שבעיסוקים עתירי אדרנלין אלה יש מקום לבודדים. שוק ההון, לעומתם, פתוח לכולם. גם לך. כל מה שנדרש ממך זו החלטה. החלטה לנסות ולגלות, אולי אתה יכול.

כדי להפוך לסוחר בשוק ההון, ובוודאי לסוחר-על, נדרשת מיומנות גבוהה שלובה בידע ובניסיון, אולם עוד לפני כן, על סוחר להיות בעל תכונות אופי מסוימות מאוד. אל דאגה, כלים וידע מקצועי אנחנו נספק לך. בוגרי האקדמיה למסחר של ברק קפיטל יוצאים אל שוקה הון עם ארגז הכלים העשיר והעמוק ביותר. בעזרת סגל הוראה חסר תקדים במקצועיות ותרכוש מיומנות מקצועית וידע תיאורטי מעמיק ונרחב, תזכה להיחשף לידע ולתובנות שנצברו לאורך שנים באחד מגופי ההשקעות המובילים בישראל.

כל מסלולי הלימוד של האקדמיה למסחר- ברק קפיטל


  • שם מוסד הלימוד:
     האקדמיה למסחר- ברק קפיטל
  • שם מסלול הלימוד:
     לימודים באקדמיה למסחר- ברק קפיטל
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649