עבודי קריאייטיב- ביה"ס לפרסום

אזור גיאוגרפי: גוש דן - רחוב דוד חכמי 8 תל אביב

עבודי קריאייטיב, בית הספר הגבוה לפרסום, פועל מזה 25 שנה, מכשיר דורות של אנשי קריאייטיב המשתלבים בצמרת תעשיית הפרסום בישראל.

"עבודי קריאייטיב בית ספר לפרסום", שייך לקבוצת "עבודי" –חברת הענק הוותיקה בענף הפרסום בישראל. עבודי קריאייטיב הוא בית ספר "בוטיק", יוקרתי ומקצועי שמתמחה בהכשרת כל מקצועות הפרסום, קופירייטינג, ארטדיירקשן (תקשורת חזותית), תקציבאות ופלנינג, עיתונאות, יחסי ציבור וסטיילינג.

בית הספר, פיתח עם השנים, תוכנית לימוד ייחודית, מקיפה, רחבה ועמוקה , יחד עם מתן דגש על התנסות ורכישת ניסיון עם לקוחות אמיתיים, בתנאי שטח האופייניים למשרד פרסום.

את בית הספר מוביל צוות מרצים שמכהן בתפקידי מפתח במשרדי הפרסום והתקשורת הגדולים בארץ. הצוות מייצג את כל מקצועות הפרסום ובכלל זה, קופירייטירים, ארטדירקטורים, עיתונאים, יעצים אסטרטגים, סטייליסטים, מעצבים, ועוד רבים אחרים. אלו מביאים את נסיונם מהשטח אל כתלי בית הספר.

חברת "עבודי" מחויבת לתעשיית הפירסום בישראל ודואגת שתכנית הלימוד תותאם במדויק לצרכים העדכניים והמשתנים תדיר של ענף הפרסום.

בתכנית הלימוד בבית הספר עובר הסטודנט מגוון רחב של התנסויות, מהכשרה טכנית מוקפדת ועד לחשיבה אסטרטגית מופשטת הרחבה ביותר. הסטודנט מתנסה במהלך הלימודים בימי צילום, הקלטות ועריכה באולפנים, סיורי שטח ועוד. כמו כן הוא רוכש ניסיון רב במתן פרזנטציות שוטפות, הן בפני צוות המרצים והן בפני לקוחות אמיתיים.

בתום הלימודים רוכש הסטודנט יכולת מעשית ויתרון תחרותי, הבא לידי ביטוי בתיק העבודות שלו. זהו למעשה כרטיס הכניסה שלו לעבודה במשרדי הפרסום המובילים. צוות המרצים ומנהלי המגמות מלווים את הסטודנט עד להגעה לתיק עבודות מושלם גם מעבר לסיום הלימודים הפורמלי.

בוגריו של עבודי קריאייטיב נמצאים בתפקידי מפתח במשרדי הפרסום היוקרתיים והמובילים בענף בארץ ובעולם
כל מגמות הלימוד מוכרות לתשלום ע"ח פקדון חיילים משוחררים

כל מסלולי הלימוד של עבודי קריאייטיב- ביה"ס לפרסום


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     עבודי קריאייטיב- ביה"ס לפרסום
  • שם מסלול הלימוד:
     קורס לימודי פרסום
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649