ארטישוק- מכללה לתקשורת ופרסום

אזור גיאוגרפי: חיפה והסביבה

מכללת ארטישוק. חשבת? צדקת.

אודות המכללה:
מכללת ארטישוק היא מכללה ללימודים מתקדמים ללא מטרות רווח, שקמה מתוך הבנה שככל שהתקשורת זמינה יותר, כך צריך להבין אותה טוב יותר כדי להצליח להשתמש בה ולנצל את כל היכולות שלה.
באמצעות מסלול הפרסום והקופירייטינג, מסלול התקשורת: טלוויזיה עיתונות ואינטרנט ומסלול התקשורת החזותית המקיפים, מכשירה מכללת ארטישוק את דור אנשי התקשורת הבא!

מכללת ארטישוק מאמינה בפיתוח חשיבה יצירתית, עסקית מקצועית, ולשם כך מעודדת שיתוף פעולה של סטודנטים משלושת המסלולים כפי שהיא מתבצעת בשטח בזמן אמת.

בנוסף ללימודים המעשיים, משולבים בתוכנית הלימודים שיעורים תיאורטים בתחום השיווק והפרסום המאפשרים לסטודנט לרכוש ידע נרחב ומשלים שדרוש לו כדי להקל את ההשתלבות כאיש מקצוע בתום הלימודים.

מכללת ארטישוק היא מכללה פרטית שמחויבת קודם כל לתלמידיה ולכן נותנת חשיבות עליונה ליחס אישי, לשביעות רצונם של הסטודנטים, להישגיהם ולהשתלבותם כאנשי מקצוע בתום הלימודים. המכללה מלווה את הסטודנטים מרגע הרשמתם, במהלך לימודיהם וגם לאחר שסיימו ללמוד.

כל המרצים במכללת ארטישוק הם אנשי מקצוע מומחים שבלעדיהם לא יכול החזון להתגשם. תוכנית הלימודים גובשה ותוכננה בקפידה, על מנת להתאים במיוחד את הקורסים הנלמדים למקצועות האטרקטיביים והשולטים ביותר בשוק והיא תמשיך להתגבש ולהשתנות בהתאם לעולם התקשורת הדינאמי, הטכנולוגיה המתפתחת וצרכיהם של הסטודנטים.

היתרונות שלנו:

● יחס אישי
● כיתות קטנות
● תוכנית לימודים ייחודית
● סגל מרצים שמורכב כולו מאנשי מקצוע
● לימודים חווייתיים שהופכים את תהליך הלמידה למעניין ונעים
● סדנאות מעשיות במהלך הלימודים
● הכשרה בפרזנטציות ומכירות מותאמת לעבודה מול לקוחות
● בניית תיק עבודות עשיר ומקצועי
● לימודי שיווק ופרסום לסטודנטים מכל המסלולים
● קבוצות לימודיות משולבות של סטודנטים משלושה מסלולי לימוד שונים המאפשרות קבלת תוצרים מעניינים, "בריינסטורמינג" והפרייה מחשבתית

הלימודים במכללה מתאימים לאקדמאים שרוצים לרכוש מקצועיות בעולם התקשורת, הפרסום והעיצוב הגרפי, ולצעירים שרוצים לרכוש מקצוע בתחילת דרכם.

כל מסלולי הלימוד של ארטישוק- מכללה לתקשורת ופרסום


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     ארטישוק- מכללה לתקשורת ופרסום
  • שם מסלול הלימוד:
     כל הלימודים במכללת ארטישוק
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649