ק.א.מ טכנולוגיות

אזור גיאוגרפי: גוש דן ,חיפה והסביבה

מכללת KAMTEC קיימת כבר יותר מ-10 שנים. המכללה מתמחה בלימודים מקצועיים וכן לימודי הסבה ומציע מגוון רחב של קורסים לקהילת העולים החדשים ממדינות חבר העמים. מטרת הלימודים היא לעזור לעולים בקליטה מקצועית מוצלחת בארץ. עיקר הקורסים המועברים במכללת KAMTEC קשורים בתחום המחשבים. היום כידוע, מקצועות מתחום זה הנם המקצועות הנדרשים ביותר בשוק העבודה בישראל.

המכללה הינו מרכז לימודים רשמי של חברת MICROSOFT. שותפי הדרכה מוסמכים מטעם מיקרוסופט
(CPLS) עם התמחות בהדרכה, הנם הגופים המוסמכים להעביר הדרכה מקצועית ומקורית של מיקרוסופט באמצעות חומרי לימוד רשמיים, על ידי מדריכים מוסמכי מיקרוסופט (MCT). רק מרכזי הדרכה שהינם שותפים מוסמכים בהתמחות Learning Solutions הם מרכזים מורשים שמאפשרים לך ללמוד ולהשלים את הידע הנדרש כדי להיות מומחה בטכנולוגיות ובמוצרי מיקרוסופט. שותפי הדרכה מוסמכים מבוקרים ונבחנים באופן שוטף על איכות המרצים והתכנים, רמת הכיתות, החומרה והתשתיות וסביבת העבודה של התלמיד. במרכזי ההדרכה של מיקרוסופט ניתן להבחן בבחינות הסמכה בינלאומיות.

היום קיימים למכללה סניפים בתל-אביב וחיפה. מכללת KAMTEC מהווה הזדמנות נדירה לרכוש השכלה מקצועית שתאפשר להמציא עבודה בתחום ה-TECH-HI. מאז פתיחת שערי המכללה יותר מ-5000 סטודנטים סיימו את לימודיהם ב-KAMTEC. רובם היום מועסקים בחברות ה- TECH-HI המובילות בארץ, כגון Comverse, Amdox, Intel, IBM

כל מסלולי הלימוד של ק.א.מ טכנולוגיות


  • שם מוסד הלימוד:
     ק.א.מ טכנולוגיות
  • שם מסלול הלימוד:
     לימודים בק.א.מ טכנולוגיות
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649