ירין שחף- בית הספר המוביל למקצועות היופי

אזור גיאוגרפי: גוש דן - בית הלל 10, תל אביב

אודות בית הספר:
בלב העיר התוססת ומלאת החיים בארץ, נמצא הלב הפועם של תעשיית היופי הישראלית. בית הספר הגדול והמוביל למקצועות היופי על שלל רבדיו, "ירין שחף", מאפשר לתלמידיו להגשים חלום ולעסוק במקצועות היופי הנחשקים ביותר בארץ ובעולם.
מאז היווסדו, בשנת 1986, מהווה בית הספר עמוד תווך בעולם הביוטי והקולנוע, ומקפיד לרענן את תכניו בהתאם למגמות המשתנות באופן תדיר. בית הספר מחנך את הדור הבא של אנשי המקצוע בתחום היופי, החל מנישות האיפור למיניהן (איפור מקצועי, ערב וכלות, במה וקולנוע, איירבראש) וכלה בלימודי שיער וסטיילינג, תוך שימת דגש בלתי נפרד על הפן העסקי והשיווקי של המקצועות הללו. לא בכדי המוטו שחרת בית הספר על דגלו הוא "למידה לצורך עבודה".
בית הספר מקפיד באדיקות לשמור על הווייתו כנטול אינטרסים מסחריים ועל כן אינו דוגל ביצירת ליין איפור הנושא את שמו. כשם שמאפר טוב צריך להיחשף למגוון טכניקות עבודה כך עליו גם להתנסות בשלל מותגים באופן אובייקטיבי.
מעבר להיותו מוסד לימודי מוביל בתחומו, בית הספר "ירין שחף" הוא קודם כל בית - חממה מחבקת ומטפחת, בה הדגש הינו על הפרט, לא רק כאמן, אלא גם כאדם. בית הספר מעמיד לרשות תלמידיו סטודיו צילום מקצועי להעשרת תיק העבודות שלהם ומאפשר להם לעבור שיעורי חיזוק גם לאחר תום תקופת הלימודים. מורי בית הספר ממשיכים ללוות את בוגריו בהמשך דרכם ומשמשים עבורם כמנטורים, ואף יוזמים ויוצרים הזדמנויות עבודה מגוונות עבורם ומשדכים בינם לבין הפקות נחשבות בתעשייה.

פרויקט "ירין שחף למען הקהילה"

בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001, מוביל את פרויקט "ירין שחף למען הקהילה" בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות.
בוגרי הקורס שיצטרפו לפעילות ההתנדבותית למען הקהילה יקבלו הטבות שוות במיוחד.

צוות ההוראה בביה"ס "ירין שחף"

לימודים איכותיים מתבססים על צוות מורים בעלי כישורי הוראה מצוינים, מיומנויות מקצועיות גבוהות ויחסי אנוש טובים. הליווי האישי והיחס המקצועי שניתן לתלמידים הוא המימד המוביל במדיניות בית הספר וזאת כדי להבטיח שתלמידיו יצוידו בכלים הנכונים שיהפכו אותם לטובים ביותר בתחומם. ליווי זה מתבטא במספר מישורים:
◄ בכל קורס מורה מלווה וכל תרגול נעשה בליווי צמוד של מדריך בכיר.
◄ ירין שחף (שמלמד ומלווה אישית בשיעורים המתקדמים) מקיים פגישות אישיות עם תלמידים, בוחן עבודות ומעניק הערות מקצועיות.
◄ צוות ההוראה מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד כדי לדעת מה מצבו בכל שלב ולציידו בכלים הנדרשים להתקדמותו.

ירין שחף - מבכירי המאפרים בארץ

במסגרת עבודתו כמאפר מהשורה הראשונה, הרצה ירין שחף רבות וגילה את חדוות ההוראה הטמונה בו, מכאן הדרך לקריירה ייחודית כמאפר על וכמייסד בית הספר המוביל בארץ למקצועות האיפור והיופי נסללה בטבעיות.
בנוסף להוראה בארץ, ירין שחף מלמד גם בברלין ובשטוקוהלם. ירין שחף הינו טרנדולוג העוסק בחיזוי העתיד ובניסיון "לקרוא" מגמות בעולמות היופי טרם התרחשותן. ירין שחף חולק עם תלמידיו את רזי המקצוע ומקנה להם את הכלים הדרושים כדי לפתח יכולות איתור וקביעת טרנדים בעצמם על מנת שיובילו את התעשייה בחדשנותם.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות "ירין שחף" – בית הספר המוביל למקצועות היופי.

כל מסלולי הלימוד של ירין שחף- בית הספר המוביל למקצועות היופי


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     ירין שחף- בית הספר המוביל למקצועות היופי
  • שם מסלול הלימוד:
     קורס איפור מקצועי – מסלול PRO
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה ,ייעוץ והכוונה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649