אירית רוטרובין- יעוץ והכוונה מקצועית

אבחון אישיות והכוונה מקצועית בשיטת פסיכו-כירולוגיה -דיאגנוסטית:

אזור גיאוגרפי: גוש דן

שיטת כירולוגיה-פסיכו-דיאגנוסטית הינה שיטת איבחון אישיות ייחודית, המבוססת על מחקרים מדעיים ביולוגיים בתחום הרפואה הגנטית.
מאבחנת את תבניות העור בכף היד, הקווים וטביעות האצבעות.
השיטה אינה קשורה למיסטיקה או עתידנות.

זה הוא כלי אבחוני חדשני, תכליתי, ויישומי, מנקודת המבט הפסיכולוגית ועוזר בהבנה והגשמה עצמית. מסייע בשלב של התלבטות ,פרשת דרכים, הסבת מקצוע ובחירת לימודים.

הייעוץ הדיאגנוסטי הוא בעל רמת מהימנות גבוהה, תוצאותיו אותנטיות ומשקפות את האישיות ואת הפוטנציאל הייחודי אך ורק שלך.

הקווים וטביעות האצבעות שונות מאדם למשנהו והנבדק אינו צריך להציג את עצמו אלה רק את ידו. בלי מבחנים ומבלי להשקיע מספר רב של שעות ועלויות גבוהות.

על אירית רוטרובין:

אירית רוטרובין בוגרת מכון אוריון לפסיכו- כירולוגיה דיאגנוסטית בשיטת ד"ר הולצמן.

היא החלה להתעניין בתחום וללמוד אותו עוד בשנת 1986 בנוסף, למדה אירית גם אירידאולוגיה (אבחון דרך גלגל העין), רייקי, אבחון מבנה פנים, שפת הגוף, נומרולוגיה, מבוא לפסיכולוגיה, מוח והתנהגות ואבחון ציורי ילדים. ובימים אלו היא משלימה את לימודי פסיכולוגיה.

ניסיונה התעסוקתי עובר דרך רפואה משלימה לימודי פסיכולוגיה לתואר ,אומנות השיווק ומכירות, אימון אישי , עיצוב אופנה, עריכת סרטים ואפילו ענף המלונאות.
היא מכוונת את הנבדק מתוך ניסיונה המקצועי והאישי. מרצה ועורכת סדנאות לנשים המעוניינות לעשות שינוי במקצועם .
אני המאמין שלה הוא ברצון לתת מהידע שלה, מפנה לטיפול פסיכולוגי, טיפולים ברפואה אלטרנטיבית או למומחה לאימון אישי איכותי על מנת לתת תמיכה לאורך עבודת האדם על השינויים בחייו.

במהלך הייעוץ היא מנחה כיצד לנסח קורות חיים נכון ואיך להדגיש היבטים של ייחודיות יכולות אישיות וניסיון מקצועי. היא מעניקה טיפים בהתייחס לתכונות שמעסיקים אוהבים לשמוע שיש לכם, הוראות `עשה` `ואל תעשה` בחיפוש עבודה, ניתוח סגנונות תקשורת, ומסבירה מהו המרכיב הדומיננטי בעצמך.

איך נעשה האבחון?

אתה יכול לבלות שעות במילוי שאלון ולהישאל אודות הצבע האהוב עליך, או הציור המועדף.

הרעיון באבחון הדיאגנוסטי הוא ,שידנו מביעות את עוצמותינו, מהווה בסיס לראיית הפוטנציאל הגלום בכף היד שלנו והייחודיות המשתקפת ממנה . ומצביע על יכולות הפרט בתחום התעסוקתי האינטלקטואלי, מידת מהימנותו, דפוסי ההתקשרות החברתית שלו, קצב עבודתו, צורת חשיבה ומידת הכריזמה האישית, בעיות קשב וריכוז ועוד.

האבחון נעשה בשיחה אישית ארוכה של כשעתיים עד שלוש במהלכן מודפסות על דף כפות הידיים ומנותחות על ידי אבחון תבניתי וטביעות כף היד.
הנבדק אינו צריך להציג את עצמו ואין לו צורך לתת תשובות "נכונות " וכך, באווירה נעימה ללא המתנה לתשובות וללא מבחנים מתקבל ייעוץ דיאגנוסטי ממוקד בעל רמת מהימנות גבוהה, עם תוצאות אותנטיות המשקפות את האישיות.

האבחון דרך כף היד, מפרט תמונת אישיות שתאפשר לך קבלת מידע ממוקד לגבי התחום הלימודי והמקצועי המתאים רק לך. האבחון הינו מתנה לכל החיים והוא בעל יכולת לזהות את הסיבות והקשיים שנתון בו האדם ומכאן לקצר טיפולים פסיכולוגיים מקצועיים(אם צריך) בצורה משמעותית ולתרום

להצלחה של הנבדק.

למי מיועדת השיטה?

מאחר והייעוץ מסייע בשלב של התלבטות או פרשת דרכים בבחירת מקצוע ,חיפוש עבודה או הסבה מקצועית – שיטת האבחון מסייעת לכל מי שנמצא/ת במקום הזה בדיוק בחיים.
הייעוץ מסוגל יסייע לך לנתב את דרכך באופן המתאים ביותר בשוק העבודה.

ההכוון המקצועי יעזור לך במיצוי כישוריך בצורה האופטימאלית בהתאם לצרכי השוק המשתנים.

הגישה היא תכליתית ויישומית במטרה לעזור לך במציאת תחום לימודי ו/או תעסוקתי הולם.

גם לגיל יש תפקיד חשוב במציאות המקצועית שלנו. כל 7-10 שנים אנו עוברים מחזורי חיים חשובים,אשר משקפים צרכים אישיים ומקצועיים שונים
אשר כרוכים בשינויים תמידיים אף אם אלו משתנים בהתאם

לכל אדם.

כל מסלולי הלימוד של אירית רוטרובין- יעוץ והכוונה מקצועית


  • שם מוסד הלימוד:
     אירית רוטרובין- יעוץ והכוונה מקצועית
  • שם מסלול הלימוד:
     כל התשובות בכף ידך בקורס למודעות עצמית!
  • סוג הלימודים במוסד:
     ייעוץ והכוונה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649