תל חי הנדסאים

מוסד טכנולוגי מוביל על גבולה הצפוני של מדינת ישראל

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - גליל עליון (ליד מטולה)

יש מעונות
תל חי הנדסאים ממוקמת באצבע הגליל, במורדות הרי נפתלי לרגלי פסל האריה השואג, משקיפה על עמק החולה, הרי נפתלי והחרמון, בלב ליבו של אזור המשלב תיירות ונופש, שמורות טבע ונוף. המראה מעורר ההשראה של פסגת החרמון המושלג ושל הגבעות והעמקים השופעים של הגליל העליון, הופך את סביבת המכללה הטכנולוגית תל-חי לעוצרת נשימה. סביבה זו נוסכת השראה ומחדירה את תודעת הצורך לא רק לחגוג את הסביבה אלא גם לשמר אותה ולשמור עליה.

תל חי הנדסאים הוקמה במטרה להכשיר דור חדש של הנדסאים בתנאים של מצוינות.
תל חי הנדסאים 15 מגמות לימוד אשר מכשירות הנדסאים למגוון תעסוקתי רחב.
תל חי הנדסאים ידועה ביחס האישי, הקשר הבלתי אמצעי עם סגל המרצים והאווירה החמה בין מאות הסטודנטים המגיעים לתל חי מכל רחבי הארץ.
הלימודים לתואר מהנדס יישומי מקנים דיפלומה ממשלתית מוכרת בארץ ובחו"ל ורישום בפנקס ההנדסאים.

מעורבות בקהילה ומחויבות חברתית וסביבתית

יוזמות המכללה והמודעות לסביבה של אנשיה הטמיעו את הקשר שלה אל הקהילה והפכו אותה למובילה בתחום הגברת המודעות הסביבתית בארץ. תל חי הנדסאים פועלת לקידום מגוון פעילויות בקהילה בכל הקשור לצמיחה חינוכית, חברתית וכלכלית של מדינת ישראל ככלל ושל הגליל העליון בפרט. בוגרי המכללה וכן הסגל האקדמי והמנהלי שלה מעודדים להקים את ביתם בגליל העליון ובכך מצליחה המכללה במקום בו כשלו תוכניות רבות אחרות שמטרתן חיזוק אוכלוסיית הגבול הצפוני.

מעונות

מעונות הסטודנטים של קמפוס תל-חי מציעים מסגרת של חיים משותפים בקהילה חברתית המאפשרת למידה בחיי חברה תוך כבוד הדדי וסבלנות. המעונות ממוקמים כ- 2 ק"מ בלבד מהמכללה, בסמוך לצומת המצודות בצפונה של קריית שמונה ובקרבה למתחמי פעילות מרכזיים בעיר. כמו כן לנוחיות הסטודנטים מקשר מסלול הליכה ורכיבה על אופניים בין המעונות למכללה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודים בתל חי הנדסאים.

כל מסלולי הלימוד של תל חי הנדסאים


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     תל חי הנדסאים
  • שם מסלול הלימוד:
     לימודים בתל חי הנדסאים
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי טכנאים / הנדסאים

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649