בית הספר אמנות הלידה ודולות

אזור גיאוגרפי:


בית הספר אמנות הלידה ודולות להכשרת דולות ומדריכות להכנה ללידה, מציע תכנית לימודים ייחודית המכשירה אותך לקראת הסמכה מקצועית כפולה בשנה אחת.

מקצועות ההכנה ללידה והתמיכה בלידה, הם מקצועות קרובים המשלימים זה את זה. יולדות רבות מסיימות את קורס ההכנה ללידה שלהן עם תחושה חזקה שהיו רוצות איתן בחדר הלידה את המדריכה שלהן, אליה נקשרו בעבותות של אמון והערכה במהלך הקורס, ולהיפך.

יולדות המתקשרות עם דולה לקראת הלידה, מרגישות בחסרונו של רצף מפגשים ייעודי איתה לקראת הלידה, שאופיו מטבע הדברים נוגע להתכוננות ללידה.

מי אנחנו:


בית הספר אמנות הלידה ודולות הוקם ביוזמתה של רותי קרני הורוביץ, ובשיתופן של אהובה הילה חן, ושל סיון אופירי.

רותי קרני הורוביץ היא מדריכה להכנה ללידה ומנהלת אתרי האינטרנט אמנות הלידה ודולות - אמנות התמיכה בלידה, ומחברת הספר ותקליטור ההרפיות בדמיון מודרך אמנות הלידה והספר הצעד הבא.

אהובה הילה חן, היא מדריכה להכנה ללידה, אחות, מדריכת הנקה, מנחה של קבוצות לאמהות ולתינוקות, ורכזת קורסים להכשרת מדריכות הכנה ללידה.

סיון אופירי היא מדריכה להכנה ללידה, דולה, ורכזת קורסי דולות.

שלושתנו בוגרות המרכז הישראלי לחינוך ללידה ומאחורי כל אחת מאיתנו נסיון של מאות שעות בהכנה ללידה, בחינוך ללידה, ובהכשרת נשות מקצוע (אהובה וסיון).


הידע המעשי והתיאורטי שלנו חברו למניע האידיאולוגי החזק לשינוי פני הלידה ולהטבת מצבם של יולדות וילודים בישראל.


אנו רואות בעצמנו ממשיכות בדרך הארוכה של חינוך ללידה טובה יותר, עידוד ההנקה, העצמת יולדות וילודים והגברת חופש הבחירה בלידה בישראל.


הקורס המשולב שלנו להכשרת מדריכות להכנה ללידה ודולות פותח מתוך התפיסה שההפרדה בין שני המקצועות שוברת את הרצף הטבעי המתבקש בליווי יולדת מהשליש השלישי בהריון ולתוך הלידה ואף לאחריה. אנו מאמינות שאמון, היכרות, ובסיס ידע ואידיאולוגיה הנבנים תוך כדי הכנה ללידה, הם הבסיס הטוב ביותר לליווי בלידה ולהיפך.

כל מסלולי הלימוד של בית הספר אמנות הלידה ודולות


  • שם מוסד הלימוד:
     בית הספר אמנות הלידה ודולות
  • שם מסלול הלימוד:
     הכשרת דולות ומדריכות להכנה ללידה
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649