בית אריאן לב

אזור גיאוגרפי: גוש דן


אריאן לב- College, היחידה המקצועית של בית אריאן לב הוקמה כדי ללמד את אותם אלה שרוצים ללמוד לטפל ולעזור לאחרים.

הקורסים מכשירים מטפלים בהתאם לתורה והאמונה ההוליסטית.
מטרת הקורסים להקנות ידע ונשמה לאחרים, ללמד את התורה שלאורה פועלת ומטפלת אריאן באלפי אנשים לאנשים נוספים, על מנת שיוכלו גם הם לעזור ולטפל.

The power of being alive


אם אתה מרגיש כי חסר משהו בחייך. אם אתה מרגיש חסום.
אם אתה מרגיש כי יש לך אינטואיציה חזקה ואתה רוצה ללמוד להפכה לכלי שישרת אותך בחייך האישיים ובעולמך העסקי.

אם אתה מרגיש תחושת שליחות והרצון לעזור לאחרים הוא אתגר בפניך- עבורך ועבור כל אלה שענו ב"כן" על לפחות אחת מהשאלות הוקם אריאן לב College

אנו נמצאים בעיצומו של עידן חדש, עידן בו ברור לכולנו שהחומר אינו מספיק. עידן בו אנו מתחברים לאני הפנימי שלנו, האני האמיתי שבתוכנו.

אנחנו רוצים להתפתח ובודקים מה משמעות קיומנו כבני אדם על כדור הארץ הזו ושואלים כיצד נוכל להיות אנשים מועילים לנו, למשפחה ולחברה.

במסגרת הקורסים תחווה חוויות מופלאות של העצמה וגדילה, חוויות בעזרתן תלמד להגיע לרבדים חדשים של חייך ובאמצעותן תמצא דרך לגלות את היכולת שלך לשלוט בעצמך בתת המודע.


הקורסים יעניקו לך שעות רבות של מפגשים בלתי אמצעיים עם אריאן לב, מפגשים בהם תתוודע ליכולות המיוחדות שלה ובהם תוכל ללמוד את הגישות הייחודיות ושיטות הטיפול המיוחדות שפותחו על ידי אריאן, אותן שיטות טיפול שהפכו אותה "לאבן שואבת" למטופלים מכל שכבות האוכלוסייה בארץ ובעולם.


הכשרת מטפלים:

אתם מרגישים כי קיימת בכם אינטואיציה חזקה? מרגישים תחושת שליחות? יכולת קריאה פנימית? הרצון לעזור לאחרים הוא אתגר בפניכם? מקצוע המטפל ההוליסטי "נולד עבורכם" !!!

הטיפול ההוליסטי הוא דרך מדהימה המשלבת הגשמה עצמית עם יכולת מופלאה לעזור לאחרים לשפר את חייהם ולעזור להם לצאת מדפוסי ההתנהגות המשבשים אותם, ובו בזמן לרכוש לכם קריירה חדשה וייחודית שתמלא את חייכם באור חדש.

קורסי מודעות:

במסגרת קורסי המודעות ניתן למצוא שפע של קורסים שהמטרה שלהם לחבר אותך אל עצמך,לחבר אותך אל האני הפנימי שלך, לגלות את עצמך ולאפשר לאני האמיתי שלך להשתחרר החוצה ולחבר אותך אל העולם.

קורסי המודעות יעזרו לך להתחבר למקור העוצמה הפנימית שלך, להכיר את עצמך ולתפוס שליטה על חייך. אלו קורסים חווייתיים שמטרתם לתת לך אפשרות להתעוררות אישית ולצמיחה פנימית.

קורסים רוחניים:

בית אריאן לב מעניק לך ולכל אדם את האפשרות להיפתח ולהיחשף לידע שישנה את עולמך.
במאה ה-21 ועם עידן הדלי כבר ברור לכולם מה חשיבות הטיפול ההוליסטי. בוא לקחת חלק בתהליך רוחני חשוב ומשפיע זה.
בעזרת קורסים אלה תשנה את דרך החשיבה שלך. אלו קורסים המפתחים איזור נוסף במוח, שאינו בשימושנו היומיומי והעוזרים לנו לנצל אחוזים גבוהים יותר במוח.

בקורסים הרוחניים של בית אריאן לב תלמד להכיר את האנרגיות, את מהות החיים, את הסיבות להולדת האדם, מיהם המדריכים הרוחניים, מהם חלומות ועוד.

כל מסלולי הלימוד של בית אריאן לב


  • שם מוסד הלימוד:
     בית אריאן לב
  • שם מסלול הלימוד:
     מטפלים הוליסטיים- הסמכת מומחים לתת מודע
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי רפואה משלימה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649