בית הספר לאמנות האיפור- פליקס שטיין

אזור גיאוגרפי:


בית הספר של פליקס שטיין נוסד בשנת 1998.
10 הסטודנטים הראשונים הגיעו לסדנה של מאפר צעיר אך מפורסם, כדי ללמוד את הדקויות והסודות של "אמנות האיפור".

היום בית הספר של פליקס שטיין הוא מעבדת יוצרים אמיתית. מעבר להענקת הכלים המקצועיים ולימוד הטכניקות הנכונות של האיפור, בית הספר מסייע לגלות כישורים יצירתיים ולפתח גישה אמנותית טבעית.

הלימודים בבית הספר של פליקס שטיין מתקיימים בקבוצות קטנות, באווירה ביתית וחמה. היחס האישי לכל סטודנט ושיעורי הפרקטיקה האישיים יעזרו לכם להשתלט על הסודות והדקויות של המקצוע הנחשק והיצירתי.

מיהו פליקס?


פליקס שטיין זכה בתחרות "המאפר של ישראל 2003", הגיע למקום השני באליפות אירופה 2003 והשתתף במופע של אלופי העולם ואירופה. הוא אחד מאפרים המובילים בישראל. יוצר קו יחודי וחדשני של מוצרי איפור מקצועי Felix Shtein essence of beauty .

על לפי דעת המומחים, עבודותיו ייחודיות, מאופיינות בטכניקה אמנותית מושלמת ובדמיון יוצא דופן. מאפרים
את דרכו המקצועית החל פליקס שטיין לפני כעשור, תחת חסותה של האקדמיה הבינלאומית "דולורס" (מוסקבה) ובמסגרת סדנת האיפור המקצועי "מול הסנטר" (ת"א), ומאז הפך לבעל מקצוע נחשב ומוערך, אשר מציג בהצלחה את הסגנון הישראלי של אומנות האיפור בתחרויות בינלאומיות רבות.

הקורס המלא בפליקס שטיין:


הקורס המלא כולל לימוד של מכלול הנושאים:, החל מיצירת איפור יום וערב ועד איפור כלה ואיפור דוגמנות, וכן איפור מיוחד לקולנוע וטלוויזיה, איפור תיאטרון ובודי ארט.

הפרקטיקה המעשית מתחילה כבר מהשיעור השלישי, ומהשיעור השישי המאפרים לעתיד מנסים את כוחם בפרוייקטים מקצועיים. הסטודנטים לוקחים חלק בעבודה על תוכניות טלוויזיה, מופעי תיאטרון, צילומי סטודיו וצילומי קולנוע, מופעים שונים, תצוגות אופנה, תחרויות יופי ועוד.

הפרקטיקה במהלך הלימודים עשויה לסייע באופן ממשי במציאת עבודה. הודות לקשרים שרכשו במהלך הלימודים והאפשרות להציג בפני הלקוחות הפוטנציאליים את רמתם המקצועית, בוגרים רבים של בית הספר מתחילים לעבוד עם חברות גדולות כמעט מיד בתום הלימודים.

חלק מהבוגרים משתלבים בערוצי טלוויזיה, סוכנויות דוגמנות וסלוני חתונות, וחלקם פותחים סדנאות משלהם.

כל מסלולי הלימוד של בית הספר לאמנות האיפור- פליקס שטיין


  • שם מוסד הלימוד:
     בית הספר לאמנות האיפור- פליקס שטיין
  • שם מסלול הלימוד:
     מסלול master באיפור
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649