מכללת עדיף

אזור גיאוגרפי:

מובילים בידע הביטוחי
מכללת עדיף מתמחה בתחומי הביטוח לסוגיו השונים לרבות הביטוח הפנסיוני, אלמנטרי , תחומי הפנסיה ושוק ההון. מכללת עדיף, מקבוצת עדיף תקשורת מתמחה בעולם הביטוח זה כ-9 שנים. הקבוצה, חובקת מספר ערוצי מידע בעולם הביטוח: מגזין חודשי, עיתון שבועי, אתר אינטרנט וכנסים מקצועיים. זרוע ההדרכה של הקבוצה, מכללת עדיף, הוקמה כדי להעמיק את הידע המקצועי בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים, ופועלת כמרכז בין תחומי להשכלה מקצועית גבוהה ובהכשרת העוסקים בתחום. הצוות המקצועי הפעיל בערוצי התקשורת כמו גם במכללה, כולל את המומחים המובילים בארץ, איש ואישה בתחומו.

אין ספק, הרפורמות בענפי הביטוח, הפנסיה ושוק ההון, יצרו עולם פיננסי חדש. עולם, שכדי להתמצא, לשרוד, להצטיין ולנצח בו, יש לרכוש ידע חדש, להעמיק בו ולדעת איזה ידע אינו רלוונטי עוד. בעקבות ועדת בכר, עלה גם רף הידע והמקצוענות הנדרש מיועצים ומשווקים פנסיוניים.

לתלמידי מכללת עדיף תוענק תעודת סטודנט של "התאחדות הסטודנטים בישראל" בכפוף לעמידה בתנאי התקנון של אגודת הסטודנטים.

מחויבים למקצוענות בהדרכה

המחויבות שנטלה מכללת עדיף על עצמה – להכשיר את העוסקים בתחומים השונים, בחידושים ובשינויים, מחייבת אותה להעסיק את טובי המומחים בכל נושא לימוד, לשמור בהתמדה על רמת עדכון גבוהה ולרענן תכופות את נושאי ההשתלמויות והקורסים .

טובי המומחים כבר איתנו

ראשי מכללת עדיף, עומדים בקשר מתמיד עם ראשי הענף, מעודכנים ישירות בשינויים והמגמות, ובהתאם לכך מתכננים את תכני הקורסים השונים.
כל תוכניות הלימוד של מכללת עדיף נכתבות בסיוע של מומחים ובפיקוח נשיאת המכללה הגב` ציפי סמט. מערכי השיעור מותאמים במיוחד לנושא הנלמד ולרמת הידע הנדרשת מהאוכלוסייה הספציפית בקורס הנלמד.

תוכנית לימודים עשירה


קורסי מדף-רישוי:

במהלך שנת 2006 ערכה מכללת עדיף למעלה מ-130 קורסים שונים.
רוב הקורסים הכינו לבחינות רישוי בתחום ההכשרה המקצועית בביטוח פנסיה ופיננסים בכלל, ובהכנה לבחינות רישוי בפרט.
זמן הלימודים הממוצע בסוג קורסים זה, הינו כשנה.


קורסים לציבור הרחב לצורך השתלבות בתעשיית הביטוח:

המכללה מכשירה במקצועות השונים כגון: שמאים, חתמים, סוכני ביטוח, ועוד.
המכללה בקשרים עם הגופים השונים בענף הביטוח, חב` ביטוח, סוכנויות, בתי השקעות ועוד ומסייעת לתלמידים בהשתלבות בגופים אלה.

קורסים תפורים למידות הארגון:

בנוסף למתואר לעייל, מציעה המכללה קורסים לפי הזמנה, התפורים למידותיהם של הארגונים המזמינים ומותאמים לצרכיהם
כל מסלולי ההכשרה במכללה מגובים במערך סדנאות והשתלמויות מקצועיות רלוונטיות להעשרה ולהתמקדות ענפית; על מנת , להעניק לסטודנט את מירב הכלים העדכניים לפעילות מקצועית בשוק העבודה. על לקוחות המכללה נמנים רוב הבנקים, מרבית חברות הביטוח, רוב בתי ההשקעות, סוכנויות ביטוח גדולות, וכן גורמים רבים המעוניינים להרחיב את השכלתם או כישוריהם בתחום.

להלן רשימה חלקית של לקוחותינו:

אגף שוק ההון, בנק הפועלים,בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק מסד, בנק מרכנתיל דיסקונט, כלל חברה לביטוח, הראל חברה לביטוח, מנורה חברה לביטוח,הפניקס חברה לביטוח, מבטח סיימון, שקל, אנליסט,סולומון שוקי הון,אלטשולר שחם,
מקפת, הלמן אלדובי ועוד.

כל מסלולי הלימוד של מכללת עדיף


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     מכללת עדיף
  • שם מסלול הלימוד:
     מסלולי הלימוד במכללת עדיף- כל היתרונות
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649