הסדנא למציאת כיוון מבית I Decide

אזור גיאוגרפי:

I Decide הוקמה על מנת לספק לאנשים ולארגונים הנמצאים בצמתי החלטה כלים להחלטה באמצעות סדנאות המשלבות את חוד החנית של טכנולוגיות האימון וההדרכה הקיימות בעולם.

הסדנא למציאת כיוון מקצועי לצעירים של I Decide הינה פרי מאמציו של צוות מגוון של מדריכים, פסיכולוגים ומאמנים, שאסף את הטכניקות הטובות ביותר להכוונה מקצועית מארה"ב וממקומות נוספים. הסדנא מתוכננת להביא צעירים אשר אינם בטוחים בבחירת כיוון הלימודים שלהם לבחירה שתאפשר להם הצלחה, בטחון כלכלי והגשמה אישית.

הכירו את מנהל המקצועי של I Decide

מנהלה המקצועי של I Decide הוא יובל שפיר, מדריך ומאמן בעל נסיון של 10 שנים. יובל הרצה בחיל המודיעין, לימד מתימטיקה, אנגלית ופסיכומטרי והנחה פרויקטים לימודיים באוניברסיטה העברית ובמרכז הבינתחומי בהרצליה. לצד ההנחיה עוסק יובל ביעוץ עסקי. הוא מחזיק בתואר שני במנהל עסקים ולפני I Decide עבד בחברת היעוץ הבינלאומית מקינזי.

החוויה הלימודית ב I Decide

הסדנא למציאת כיוון מקצועי איננה סדרת הרצאות ומבחנים או מסגרת טיפולית. זוהי חוויה לימודית מהנה ומרגשת שתביא אותך למצוא היכן מחכות לך ההצלחה וההגשמה העצמית שלך!

במרבית התרגילים אנו נעזרים בדפי עבודה אישיים ולעיתים עובדים גם במסגרת של זוגות או קבוצה. בסדנא משולבים סרטוני וידאו אודות בעלי מקצוע, אשר ממחישים את טיבו האמיתי של עולם העבודה. הסדנא יעילה גם למשתתפים שמגיעים ללא כיוון מוגדר וגם למשתתפים שמתלבטים בין כיוונים ספציפיים או מעוניינים לחזק את הבטחון שלהם בכיוון מסוים.

הסגל המקצועי של I Decide

לצד הפעלת הסדנא למציאת כיוון מקצועי, אנשי הפיתוח של I Decide שוקדים על פיתוח סדנאות נוספות המעניקות כלים לתמיכה בתהליכי החלטה לפרטים ולארגונים.

I Decide מקפידה על איכות ללא פשרות בתכנים ובהנחיה. המנחים שלנו הם מהטובים ביותר בארץ, כולם מצליחים בתחום עיסוקם ובעלי נסיון רב שנים בהדרכה, באימון וביעוץ. השירות שלנו הינו אמין, אדיב ויעיל.

אנו מציבים רף חדש בשביעות רצון לקוחות בתחום ההכוונה התעסוקתית.
אנו מקווים שנזכה לשרת גם אותך!

בין חבר היועצים:

קובי פומפן-
פסיכולוג קליני ויועץ ארגוני - מייסד ומנהל חברת `קומפני`. החברה בונה תהליכי למידה המאפשרים לאנשים, לצוותים ולארגונים שיפור מתמיד בביצועים והשגת הצלחה. החברה מתמחה בסדנאות ללמידה חוויתית, האפשרת למשתתפים להתחבר לתהליך ולמטרותיו.

דוד שורץ
מדריך ומנהל פיתוח עסקי בהיי-טק – משפטן בהשכלתו. שימש משך שנים רבות כמדריך פסיכומטרי וכמדריך בקורסי מדריכים. כתב סדנאות למכון לפריון העבודה, שזכו להצלחה עצומה, והרצה על שיווק בהיי-טק. הקים שתי חברות סטרט-אפ, וכיום משמש בתפקיד בכיר בחברה הנסחרת בנאסד"ק.

ד"ר ג`ייסון אייס
כלכלן ויועץ עסקי – ד"ר אייס משמש כיועץ עסקי אסטרטגי. לפני שהחל ביעוץ ל-I Decide עבד ד"ר אייס עם ארגון המתמחה בסדנאות טיפוח יזמות לצעירים.

כל מסלולי הלימוד של הסדנא למציאת כיוון מבית I Decide


  • שם מוסד הלימוד:
     הסדנא למציאת כיוון מבית I Decide
  • שם מסלול הלימוד:
     מוצאים כיוון מקצועי בסדנאת i Decide
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649