שימרל עולם וידע - לימודים בהודו

אזור גיאוגרפי:

שימרל בע"מ הינה חברה צעירה ודינאמית אשר שמה לה למטרה לסייע בהכשרת צעירים למקצועות ההייטק תוך הבנת צרכי התעשייה המקומית וצרכיו של הסטודנט\ית הצעיר\ה אשר מחפש\ת בנוסף גם חוויות וטיולים בארצות זרות.
החברה הוקמה בשנת 2004 ולאחר בדיקה מקיפה של הנושא יצרה קשר עם מכללה הודית המתמחה בהכשרות לחברות הייטק והחלה לשווק תכנית לימודים בהודו.
הפנייה למכללה הודית נוצרה לאחר הבנה כי תכנית לימודים בהודו תיתן למשתתף בתכנית יתרון על פני מועמד אחר לעבודה בארץ בגלל הכשרתו המיוחדת באחת מהמדינות המוערכות ביותר בנושא תכנות ומחשבים.
השימוש במכללה זרה מאפשר גם הקטנת עלויות תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ובכך התחשבות במצבו הכלכלי של הסטודנט וכן שילוב של טיולים וחוויות בארץ זרה אשר יהוו נדבך נוסף בתכנית.
הלימודים נערכים באחת הערים היפות בהודו הנחשבת לקמברידג`
(CAMBRIDGE) של המזרח.

תכנית הלימודים

הלימודים הינם אינטנסיביים ובאים להקנות לסטודנטים ידע רחב באנגלית ובמדעי מחשב. תכנית הלימודים תוכננה במיוחד לסטודנטים ישראלים כך שיחזרו ארצה עם רמה גבוהה באנגלית ותעודה בינלאומית של מיקרוסופט. עם קבלת התעודה הצעיר\ה הישראלי\ת יכול\ה להתקבל לעבודה במפעלי הייטק בארץ ובעולם או לחלופין להמשיך ולרכוש ידע אקדמאי בתחום לאחר שהתנסה בו.
הסטודנטים ייהנו מליווי צמוד של נציג החברה בעת שהותם בהודו. נציג החברה, מנהל המכללה ואם הבית ידאגו ששהות הסטודנטים תהיה נעימה ותעבור ללא תקלות.
בנוסף ללימודים יערכו טיולים שבועיים באתרים באזור כך שהסטודנטים יחוו חוויות שלא ישכחו.
הדאגה לכל הנושאים האדמיניסטרטיביים מסביב יאפשרו לסטודנט להשקיע את מלוא מרצו בלימודים כך שיוכל להצליח במשימתו העיקרית.

אודות המכללה בהודו

המכללה בהודו- INSTITUTE FOR FOREIGN LANGUAGES & COMPUTING
הינה אחת המכללות הטובות באזור ששמה לעצמה מטרה להקנות לסטודנטים ידע רחב בשפות זרות כגון ספרדית, צרפתית, יפאנית וכמובן אנגלית וכן הכשרת סטודנטים במקצועות המחשב. במכללה לומדים למעלה מ-500 סטודנטים בשנה.
המכללה הוקמה ע"י שני צעירים שאפתניים מר גונש ומר צטן בשנת 1996. מאז למדו במכללה אלפי סטודנטים ומצאו עבודה בחברות הייטק בהודו ומחוץ להודו.
ע"ס ניסיון אדיר של שבע שנים שנצבר וסגל מרצים ומנחים מיומן, המכללה גם מבצעת תוך שיתוף הסטודנטים פרויקטים שונים עבור חברות הייטק באזור.

כל מסלולי הלימוד של שימרל עולם וידע - לימודים בהודו


  • שם מוסד הלימוד:
     שימרל עולם וידע - לימודים בהודו
  • שם מסלול הלימוד:
     MCAD של MICROSOFT - לטייל וללמוד בהודו!
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649